فهرست
تهدید جدی کی‌روش؛ تیم ملی بدون پرسپولیس؟
تهدید جدی کی‌روش؛ تیم ملی بدون پرسپولیس؟

تهدید جدی کی‌روش؛ تیم ملی بدون پرسپولیس؟

آی اسپورت - بعد از جنگ و درگیری بین کارلوس و کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ و برهم خوردن اردوی تیم ملی در امارات به دلیل اعتراضات گسترده و سنگین برانکو، کی روش اعلام کرد که دیگر بازیکنان پرسپولیس را به تیم ملی دعوت نخواهد کرد.

سابقه نشان می‌دهد کی روش در چنین مواقعی روی حرف خود می‌ایستد. حتی اگر بابت آن تاوان بدهد. بارزترین نمونه‌ها نیز بسته شدن درهای تیم ملی از گذشته تاکنون بر روی هادی عقیلی و سید مهدی رحمتی بود. اما شاید کمتر کسی تصور می کرد کی‌روش قید استفاده از چند بازیکن برجسته در تیم پرسپولیس را بزند.

در حالی که باید رفته رفته برای یک دیدار حساس و سرنوشت ساز بین تیم‌های ملی کشورمان و تیم ملی قطر آماده شویم، به نظر می‌رسد علیرغم نرمش‌های فراوانی که برانکو نسبت به کی‌روش در ادبیات گفتاری‌اش به خرج داد، سرمربی تیم ملی همچنان روی حرف خود ایستاده باشد و واقعا قصد استفاده از بازیکنان پرسپولیس در مقابل قطر را نداشته باشد.

تاکنون هیچ ابلاغی از فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس بابت تحویل دادن گذرنامه بازیکنان این تیم به منظور اخذ ویزای کشور قطر صورت نگرفته است و این نشان می‌دهد احتمال همراهی کردن بازیکنان پرسپولیس با تیم ملی برای سفر به قطر بسیار کم و حتی شاید در حد صفر است.

 

مهر

 

۸ ۳۳  
آی اسپورت
2017-02-22 10:18:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳۳ نظر
آرش6
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۳۵
الان پرسپولیس تو بازیهای آسیایی هستش

چجوری گذر نامه بازیکنها رو تحویل بدند ؟؟؟

حالتون خوبه ؟؟؟

کیروش هم غلط کرده هم اون هم فدراسیون هم کیروشی پور ها

ali
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۰۰
حق طبیعیه سرمربیه که بازیکنای تیمش رو خودش انتخاب کنه ..
سعید
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
بله حق مربیه که بازیکنانش رو انتخاب کنه ولی مربی یک وظیفه مهمتر داره و اون ارجحیت دادن مصالح ملی به تسویه حسابهای شخصیه! تاه در این قضیه بازیکنها هم اصلا تقصیر نداشتند! کیروش درصورتیکه بعد از نرمش برانکو بخواد لجاجت کنه باید یک تودهنی محکم بخوره که حتما تو بازی با چین تو تهران این تودهنی رو بهش میزنیم! حالا ببینیند!!
ali
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
اقا سعید وقتی یه مربی که چند لول پایین تر از شماست بگه بعده اردو ۳ کیلو بازیکنام چاق میشن و یه مدت طول میکشه به فرم برشون گردونم کیروش باید چی کار کنه ؟؟!!بعده دعوت اگر پرسپولیس دچار مشکل بشه ۲باره برانکو به کیروش حمله کنه که بازیکنامو چاق کرد ....در ضمن برانکو حتی عذر خواهیم نکرد ،۲ بار اردوی تیم ملی رو بهم ریخت و خیلی به تیم ملی ضربه زد
برزو
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
ما شديداً از تمام تصميمات كارلوس كيروش حمايت مي كنيم.
استقلال با يه عده جوون 18 ساله و 20 ساله لنگپوليس رو 3-1 شكست داد ودعوت از اين جوون ها اينده ي تيم ملي رو حداقل واسه ده سال اينده تامين ميكنه.
آرش
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
یکی بر سر شاخ بن می برید
۷
آنزان
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۴۰
و عاقبتی سخت در انتظار کی روش...
جنگ ملی
احمد
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸
جو نده سيرابي
۹
منصور
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
حتما هم سر دسته جنگ هم تويي؟؟؟ خخخخخخ. جوك قشنگي بود
۸
آرمان
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
بود و نبودشون فرقی نداره
مجتبی فرد
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
اگه همچین خبری صحت داشته باشه باید تیتر مطلب رو اصلاح کنید:
تیم ملی بدون پرسپولیس و هواداران پرسپولیس.
مسعودم
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
هر چی زیاده وطن پرسته..اونایی که جونشون رو میدن برا ایران..کاری به این نداریم استقلال آزادی را پر کرد به تنهایی..این تیم تو سه تا بازی خارج از خونه اش هم نه امتیاز گرفته دور قبل..این وسط روسیاهی فقط به زغال میمونه
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
خطاب به مسعودم : این ره که تو میروی به ترکستان است...
مسعودم
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
فبل از این همه پرسپولیسی ها استقبال میکردن از دعوت نشدن..دنبال تمرکز بودن رو قهرمانی ایران و آسیا..اینقد راهنما به چپ نزنیید و بپیچین به راست..میزنن پشتتون ها
سعید
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
تو بهتره به فکر تمیت باشی از یه تیم اماراتی باخت! بقیه آبروداری کردند جز تیم دسته سومی پایتخت! هنوز هم معتقدیم دعوت نشدن بازیکنها به نفع پرسپولیسیه ولی اینجا بحث حق و لجاجت کیروش برای حاشیه درست کردنه! که خودمون میدونیم چطور تو دهن این دزد دریایی موزامبیکی بزنیم که بره جام جهانی رو از خونه تماشا کنه! بشینید و تماشا کنید!
مهدی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
باید این اتفاق بیفته تا درسی باشه برا تمام مربیان که یاد بگیرن حرف نسنجیده و نا مربوط نزنن و آرامش یک خانواده رو به هم نریزن. چه دلیلی داشت تیمی که (ملی فوتبال) همه چیزش بی نقص یا حداقل کم نقص بود به این سرنوشت دچار بشه. جز این بود که حسادت و اطرافیانی که دستشون از منافع ملی و دلال بازی کوتاه شده بود آتش در این خرمن ریختن و آدم ساده ای مثل برانکو رو با یک جو متوهم مربی محبوب به جنگ تیم ملی فرستادن. حالا دود این اتش قبل از همه به چشم خود برانکو و پرسپولیس میره. تصورکن آقای برانکو تیم ملی بدون بازیکنای پرسپولیس راهی جام جهانی بشه که احتمالش هم خیلی زیاده. اونوقت بعد پایان فصل تمام ملی پوشای سابق به خاطر تیم ملی هم بشه از پرسپولیس جدا میشن و دوباره پرسپولیس و داستان ده سال گذشته. شرم بر اونایی که این دعوا رو راه انداختن و شعله ورش کردن و به معنای واقعی یک خائنن.
سعید
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
بله بله، به نظر منم باید برانکو رو به دلیل یک حرف نسنجیده که بعدش کلّی سعی کرد جبرانش کنه، به جرم خیانت تو استادیوم آزادی اعدامش کرد. اینجوری بازیکن ها و هواداران و لیگ و یک ملّت هم از شرّ این عنصر فاسد خلاص میشن و عبرتی میشه برای بقیه که مبادا دست از پا خطا نکنن.
666666
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۱۱
عزت هم خیلی شاخ وشونه کشید اونم ایام تعطیلات عید درست قبل از انتخابات شاخش شکست. الانم نسخه کی روش تو همین تعطیلات پیچیده میشه وباید غزل خداحافظی رو بخونه.
امین
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۲۶
من یک سوال از دوستان پرسپولیس دارم...فرض کنیم کیروش روی حرفش وایسته...بازهم فرض کنیم که تیم ملی خوب نتیجه بگیره..
با این مسیر آیا بازیکن های پرسپولیس سال آینده برای قرارداد بستن با تیم دچار تردید نمی شن؟
کیروش ثابت کرده که اگر نخواد حتی رحمتی رو هم خط میزنه...پیدا کردن جانشین برای بازیکن های پرسپولیس براش کاری نداره...
اما نکته اینجاست که اگر این اتفاق بیوفته...بازیکن های پرسپولیس چون دوست دارن برای تیم ملی بازی کنن و نمی خوان این وسط بین براتکو وکیروش له بشن از پرسپولیس برن...
دوم اینکه حتی اگر بمونن هم دیگه انگیزه سابق رو ندارن..و تیم دچار افت میشه..
من نمی گم کیروش اشتباه نداشت اما واقعا اگر این اتفاق بیوفته برانکو پاسخگوی آرزوهای یک سری از بازیکن های پرسپولیس هست ؟
آرش666666
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱
رامین رضاییان ومهدی طارمی بعد از پیوستن به تیم ترکیه ای و خبرهایی درباره دخالت کی روش در خالی کردن دست پرسپولیس با هجمه سنگین هواداران پرسپولیس روبرو شده و با کلی عذرخواهی از هواداران ومسئولین باشگاه به پرسپولیس بازگشتند.سروش رفیعی درست بعد از بازگشت ملی پوشان از دبی و بالاگرفتن دعوای کی روش با برانکو درحالیکه پیشنهادات بسیاری داشت به پرسپولیس پیوست.پ.ن: پرسپولیس با همه تیم های داخلی فرق داره
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
امین عزیز ، از همین حالا ترس و نگرانی داره ریشه ملی پوشای پرسپولیس رو میزنه . با ادامه این روند ، صدرنشینی و قهرمانی پرسپولیس هم به خطر می افته . ولی مشکل اینجاست ؛ اگر کیروش دعوت به مصالحه و آشتی رو نپذیره و به لجبازیاش ادامه بده ، طرفداران پرسپولیس باهاش برخورد بدی خواهند داشت . این موضوع قطعا به تیم ملی ضربه خواهد زد . و فقط باعث ناکامی مردم ایران خواهد شد...
اسماعیل
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
شاید هم برانکو مجبور به رفتن از ایران بشه.
۸
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
فرزاد مهریار
چرا فکر میکنی کی روش دعوت به مصالحه و آشتی شده !؟
این دعوت از طرف چه کسی صورت گرفته
چرا یکبار از سرمربی پرسپولیس نمی خواهید به خاطر بازیکنانش هم شده از گفتن جمله ی چاق شدن ملی پوشانش عذرخواهی کند ؛
اگر برانکو اینقدر غرور دارد که حتی از یک توهین آشکار که خودش ابتدا به ساکن شروع کرده پشیمان نیست. کی روش که شاید هرکسی جایش بود حتی خود برانکو همین کار را میکرد چرا مورد هجمه قرار می گیرد.
در ضمن عدم دعوت پرسپولیسیها در واقع خواست برانکو بود.
آیا برانکو از حجم اهانتهایی که طرفدارانش به خاطر حرفهایش به سرمربی تیم ملی کردند بی اطلاع است.
آیا از گسستگی که در اقشار مردم نسبت به دو تیم مهم پرسپولیس و ملی صورت گرفته بی اطلاع است .؟
واقع بین باشید.
۷
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
فرزاد مهریار
ببخشید من کامنتهایتان را دنبال میکنم اینهایی که گفتم نه اینکه راضی باشم نه ، هرگز ولی ما در روابطمان اینطوری هستیم که گذشته ها گذشته ولی فکر کنم خارجیها و حتی برانکو هم قانونشان فرق دارد .
در فرهنگ آنها عذرخواهی نشانه ی کوچک بودن و شکست نیست و بزرگان اگر اشتباه کنند عذرخواهی میکنند آنوقت کسی که نپذیرد ذلیل و خوار میگردد.
عذرخواهی یک کلمه است و واقعا می تواند حجم بزرگی از ویرانی ها را جبران کند .
برانکو حداقل بخاطر بازیکنان خود کوتاه بیاید چون اول ایشان بودند که ملی پوشان خود را درگیر این ماجرا کردند.
من خوشحال نیستم
وقتی همه چیز خیلی خیلی خوب بود چه لزومی به بیان جملات توهین آمیز بود.
پرسپولیس مقتدر بود و تیم ملی سرخوش
اما اکنون چه ؟ ما چرا باید سر دو چیز قیمتی و عزیز(پرسپولیس و تیم ملی ) دچار اختلاف شویم در حالی که هردو حتی بردن نامشان هم باعث افتخار است.
۲
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
از اتفاقات اخیر و درگیری ذهنی هواداران پرسپولیس و زوم کردن به این مشکل و پرداختن بیش از حد به پرسپولیس باعث شد استقلال چراغ حاموش و با فارغ بالی ؛ در سکوت و آرامش خودش را جمع و جور کند .در واقع ما کمک کردیم استقلال خودش را بالا بکشد .
مشغله ی ما و رسانه ها ؛ فضای آرام و بدون استرسی را برای استقلال فراهم کرد وگرنه استقلال توان بردن پرسپولیس را داشت ؟!
آتشی که کی روش صحبتش را کرد خیلی ها به تمسخر گرفتند ولی آتش همین است. اینکه من و شما بجای اینکه ششدانگ حواسمان جمع تیم خود و نقاط ضعف و قدرتش باشد مشغول دور باطلی هستیم. و این فرصت طلایی را به آبی ها داد که خود را نجات دهند.

در حای که سال گذشته که ما اوایل مشکل داشتیم همه از فدراسیون و داورها و رسانه ها و پیشکسوتان بما ضربه می زدند و فقط شور هواداران و تمرکز و خواست گروهی باشگاه فضای دلهای ما را آفتابی کرد.
همین الان تساوی ما با الهلال انگار بدتر از باخت استقلال به الاهلی است .پس چرا ما بازهم در دام رسانه ها و جو و غرور گرفتار شویم.
۱
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
خطاب به پرسپولیس واقعی
آقای خوب ، برانکو هم مصاحبه کرد و از اولویت تیم ملی گفت و این که تیم ملی مقدس است و هم کادر خوب و هم شرایط خوبی دارد . آیا این چراغ سبز و پالس مثبت نیست؟ آیا حقیقتا برانکو این ماجرای تلخ را شروع کرد یا کی روش با رانت اطلاعاتی بیجایی که به سرمربی وقت تیم نفت داد و دستور برای شروع نکردن بدنسازی تیم پرسپولیس و نرفتن به ایفمارک ؟ بله ، من هم به مانند شما قبول دارم که برانکو حرف بسیار بد و سخیفی خطاب به ملی پوشان خودش زده ، اما حقیقتا این که برانکو را یک فرد طمع کار نسبت به نیمکت تیم ملی یا یک فرد بازی خورده بدانیم ، به نظرم اوج کم لطفی و بی انصافی است . به نظر من جنگی در گرفته که عامل اولیه آن اطلاعات غلطی بود که به کیروش در مورد برانکو دادند و برخی نیز عامدانه با رفتار های خاصی ، آتش جنگ را تندتر کردند . آیا رفتارهای حقیقتا زشت کیروش را پس از برد قطر و بیانیه های رگباری و خطاب برانکوی حقیر را باید چگونه توجیه کرد ؟ من هم مثل شما به شدت کارلوس کی روش عزیز علاقه مندم و معتقدم او معمار بزرگ تیم ملی فوتبال ایران است . اما نمی توانم تمامیت خواهی این مرد عزیز را نبینم . کیروش و برانکو هردو به هم ضرباتی زدند که برخی از رفتارها و گفتارهای هر دو واقعا زشت بود . پس یا باید هردو از هم عذرخواهی کنند یا اینکه بی خیال عذرخواهی شویم و به راه مصالحه و آشتی ملی را برویم که هیچ راهی جز این نداریم . مگر آنکه جنگ را ادامه دهیم که حاصلش قهرمان نشدن پرسپولیس و ناکامی این تیم در آسیا و متقابلا نرفتن تیم ملی به جام جهانی و سرخوردگی دهها میلیون ایرانی است...
۳
بابک
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
دم کروش گرم. باشگاهی که هواداراش عرق ملی ندارن بازيکن ملی لازم نداره.
برانکو هول کرده چون ميدونه ستاره هاش بدون تيم ملی انگيزهٔ لازم ندارن. دندش نرم
ميخواست دروغ نگه و تهمت نزنه. دندش نرم ميخواست پرسپوليسيهای ساده لوح رو عليه
تيم ملی تحريک نکنه.
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۰۹
یک _خبر موثق نیست حتی شایعه هم نمشود به این خبر گفت.

دو _چگونگی دعوت بازیکنان در این جور مسابقات که طولانی هست را دقیق نمی دانم. ولی فکر میکنم از قبل تعداد زیادی اسم رد میشود وتازه ؛ اصلا آیا لیستی به باشگاههای دیگر مگر داده شده

سه _ خود کی روش که همه تلاش میکنند اورا دشمن پرسپولیس نشان دهند ، در این مقطع حساس (قبل و بعد از داربی و بازیهای آسیایی )سکوت کرده و شرائط را درک میکند ما چرا درک نمی کنیم !؟
چهار _قضیه ی ملی پوشان پرسپولیس با رحمتی و عقیلی خیلی فرق دارد.
پنج_دخالت هواداران با ادبیات" جنگجویان کوهستان " اوضاع را بهتر نمی کند.
شش _کی روش اگر از تهدیدها می ترسید رحمتی را کنار نمی گذاشت.رحمتی در زمان خودش تاثیر گذار تر از ملی پوشان فعلی پرسپولیس بود و تصور تیم ملی بدون رحمتی برای همه احمقانه بود.!
۴
میم کاف
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
این مساله یه راه حل خیلی خیلی ساده داره که عجیبه همه دوستان رسانه ای ما دراین مورد خودشون رو به ندیدن زدن و اونم عذرخواهی شجاعانه مستر برانکو به خاطر اظهارات نادرستشونه وگرنه این حرفها که آقای برانکو گفتن که سوء تفاهم شده و تیم ملی مقدسه و ازین حرفها معلومه کلماتیه که به زور مدیران تو دهن ایشون گذاشته شده... یه آدم مدرن(اگه واقعن مدرن باشه) مسوولیت رفتارش رو شجاعانه باید بپذیره... وقتی که ایشون در یه جلسه ی رسمی با خبرنگاران سه بار مشتش رو روی میز میکوبه و میگه مسوولیت نتیجه نگرفتن پرسپولیس کیروشه و اینکه در اظهاراتی سخیف و تحقیرآمیز میگه بچه های من بعد از اردوی ملی 3کیلو چاق میشن یا اینکه سوریه جنگ زده رو نبردیم و .... خیلی باید ساده انگار و میانمایه باشه جناب کیروش که قبول کنه این حرفها سوء تفاهم بوده. ولی از اونجا که مستر کیروش یه آدم ذاتن مدرنه من مطمئنم که عذرخواهی شجاعانه آقای برانکو رو می پذیره و به این قضیه خاتمه میده. شک نکنید... به شرطی که مستر برانکو مسوولیت اظهارات سخیف و نادرستشونو بپذیرن...
محسن
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۳۴
فعلاً تا شروع اردوی بعدی تیم ملی صبر می کنیم. الان حرف و حدیث زیاده و به هیچ کدومشون اعتباری نیست.
۴
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
خطاب به پرسپولیس واقعی
آقای عزیز ، اولا باعث افتخار من است که من و شما در یک فضای منطقی و بدور از هیجانات کاذب و فحاشی ، با هم یک دیالوگ زیبا را داریم . و اما سوال من که پاسخ ندادید : عذر خواهی مربوط به جایی است که یکی خطایی می کند و دیگری بدون واکنش بد ، خواهان عذرخواهی طرف مقابل می شود یا اینکه می توان در جایی که دوطرف با هم درگیر می شوند و به هم اهانت می کنند نیز صرفا یکی را مقصر دانست و صرفا از او طلب عذرخواهی داشت؟ با تشکر از توان روحی والای شما در برقراری دیالوگ منطقی ، چیزی که امروز تقریباً در سرتاسر جهان کیمیاست...
۱ ۱
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
دقیقا
و سوال شما درست است. اما من دارم می بینم از این جو پرسپولیس و تیم ملی سودی نبردند. کی روش را همه می شناسند بی رحم و قاطع؛ پا روی اصولش نمی گذارد. ولی برانکو چه ، آیا کسی یک رفتار تند از ایشان سراغ دارد.؟
ما سر منافع مشترک حرف می زنیم
قبول کنید هم من و هم شما توقع نداریم برانکو در یک بازی کتش را در بیاورد و آنچنانی رفتار کند ولی کی روش میکند.
نه اینکه کی روش درست بگوید .
ضمن اینکه در این مناقشه ؛ همه بطور کامل پشت برانکو قرار گرفتند وسر مربی تیم ملی تنهاست.
برانکو در اعتراضش باید با هوشیاری بیشتری حرف میزد چون میلیونها نفر به حرفش تحریک شدند.
کی روش هم پالس مثبت فرستاد اینکه در روزهای حساس پرسپولیس سکوت کرده است.
همه تلاش کردند پرسپولیس و هواداران از این جو درگیری ها رها نشوند.


بابک
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۴۷
نمیدونم ماها چجور مردمانی هستیم. آدمایی ناسپاس و ناشکر و بزرگترین دشمنای خودمون. هیچوقت یاد نگرفتیم تیم ملی هویت ماست ، غرور ماست و سرمربیش کلکسیون ویترین این تیم ماست. بماند که کیروش هم کم اشتباه نداشت اما فراموش کردیم بزرگترین دارایی و قدرت کیروش غرور و اقتدارش بود همان غرور و اقتداری که به تیم سرایت کرد و از تیم معمولی ایران تیم منسجم و مقتدر و ترسناک برای رقبا ساخت. کره و ژاپن هرگز قادر به شکست این اقتدار نبودن و لی ماها این اقتدارو از بین بردیم زمانیکه به سرمربی تیم ملی هتاکی و اهانت کردیم و غرور و اقتدارشو شکستیم. برانکو ممکنه یک مربی خوب و جنتلمن باشه ولی حق نداشت سردمدار آدمای حسود کینه توز و دشمنای داخلی بشه ولی متاسفانه شد. فقط اینو بهت بگم آقای برانکو زود بازی خوردی اونقد زود که کارت به جایی رسید که حلقه اتحاد ملت و تیم ملیشونو بعد 5 سال پاره کردی. شرم اوره
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر