فهرست
نشد که یادگاری بگذارم/ جدایی قلعه‌نویی؟
نشد که یادگاری بگذارم/ جدایی قلعه‌نویی؟

نشد که یادگاری بگذارم/ جدایی قلعه‌نویی؟

آی‌اسپورت- چند هفته‌ایست که زمزمه‌های جدایی قلعه‌نویی از تراکتور شنیده می‌شود و با وجود تکذیب‌های قاطع و پی در پی از طرف ارکان مختلف باشگاه، باز هم هر هفته این احتمال جدی‌تر می‌‌شود و قلعه‌نویی به خروجی تراکتور، نزدیک‌تر. دلخوری بین قلعه‌نویی و کادر مدیریتی تراکتور غیرقابل انکار شده و بعد از مصاحبه قلعه‌نویی درباره انتخاب جانشینش هم چندان مورد حمایت قرار نگرفت. حالا سرمربی تراکتور در نشست خبری بعد از بازی با استقلال خودش گام پیش گذاشته و برای جدایی زمینه‌ها را فراهم کرده است. قلعه‌نویی که شیوه بیان خاصی دارد این بار با کلمه‌ها و افعال، جدایی‌اش از تراکتور را از همیشه جدی‌تر کرده. این که قرار بوده برای تبریزی‌ها یادگاری خوبی از لیگ برتر به جا بگذارد اما نشد. این که  برای فصل آینده تیم خوبی را آماده کرده و تحویل می‌دهد. صحبت‌های قلعه‌نویی نشان می‌دهد چندان تمایلی به ماندن در تبریز ندارد و با رفتارهای مدیران تبریزی هم می‌توان متوجه رضایت آن‌ها از این جدایی شد. البته آنها هنوز فینال حذفی را پیش رو دارند و برای نایب قهرمانی هم اگرچه با شکست استقلال گام بلندی برداشته‌اند؛ اما همچنان باید با آبی‌های پایتخت رقابت کنند.

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-04-20 22:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مشروح 86
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۵۵
هوادارن تراکتور هر نظری بدن در نهایت قلعه میره. مگه میشه قلعه تو تیم بمونه که از فصل نقل و انتقالات محرومه؟ قلعه اصلا شجاعت مربیگری در شرایط محرومیت رو نداره!
تقی
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۴۰
آقا زرنگه تو خیلی زرنگی!!! اصلنم معلوم نبود که لونگی هستی!!!!، قلعه نوئی تو تیم محروم و از لحاظ مالی ضعیف بمونه تا برانکو جون متوسط شما راحت جام قلابی بیاره و استقلال هم ضعیف باشه باشه میخرم برات امیرخان شجاعت نداره یا شما شجاعت رقابت با استقلال امیرخان و فتح الله زاده را ندارید؟ به خدا اگر با حضور امیرخان و فتح الله زاده تو استقلال، برانکو یه جام حلبی هم بتونه بیاره بدون حضور این دو هم هر جام لونگ بی ارزش و قلابیه مرد باشید و با استقلال امیرخان-فتح الله زاده رقابت کنید نه اینکه سعی کنید اینها تو استقلال نباشند
۲
ارمان
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
دوغت رو بنوش تقی
باعث میشه از سوزشت کاسته بشه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر