فهرست
حمله استقلال به خوزستان: این بار دفاع چپ!
حمله استقلال به خوزستان: این بار دفاع چپ!

حمله استقلال به خوزستان: این بار دفاع چپ!

آی اسپورت - شرایط بد مالی استقلال خوزستان در فصل گذشته، باعث شده ستاره‌های این تیم با وجود قول‌های مسئولان باشگاه درباره حل مشکلات مالی تصمیم به جدایی بگیرند. قانون قبلی سازمان لیگ درباره فسخ قراداد بازیکنانی که کمتر از 50 درصد مطالبات‌شان پرداخت شده، تغییر کرده اما مشکل اینجاست قرارداد بیشتر بازیکنان استقلال خوزستان به پایان رسیده است.

حسن بیت سعید، این تیم را به مقصد استقلال ترک کرد. مهدی زبیدی به پارس جنوبی پیوست. مهدی مومنی به پیکان رفت. طیبی بدون قرارداد از چند تیم بزرگ لیگ برتری پیشنهاد دارد و حالا، پیمان شیرزادی هم مورد توجه منصوریان قرار گرفته است. قرارداد شیرزادی، با استقلال خوزستان تمام شده و در صورت رسیدن پیشنهاد رسمی از استقلال، مسئولان استقلال خوزستان شانس کمی برای نگه داشتن او دارند.

منصوریان از عملکرد یعقوب کریمی و میلاد زکی‌پور راضی نیست و شایان مصلح، گزینه اول او برای سمت چپ خط دفاعی بود. با پیوستن مصلح به پرسپولیس، سرمربی آبی‌ها درخواست خرید شیرزادی را کرده و مسئولان استقلال به زودی با او وارد مذاکره می‌شوند. با حضور همزمان بیت سعید و شیرزادی، سمت چپ استقلال می‌تواند از نقطه ضعف، به برگ برنده استقلال تبدیل شود.

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2017-06-12 17:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
ستاره نقل و انتقالات
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۸
همین شیرزاده است. روزی را می بینم علی منصور توی لندن بدرخشد و شیرزاد چپ تاتنهام بدرخشد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر