فهرست
مصدومانی که مصدوم نیستند!
مصدومانی که مصدوم نیستند!

مصدومانی که مصدوم نیستند!

آی اسپورت - اتفاق عجیب در اردوی خونه به خونه قبل از فینال جام حذفی. در شرایطی که تیم خبرساز لیگ یکی غایبان زیادی برای بازی امشب دارد، گویا مصدومیت دو بازیکن این تیم از نظر پزشک باشگاه، چندان واقعی به نظر نرسیده. بخش صحبتهای دکتر سارنگ که کانال تلگرامی باشگاه خونه به خونه هم آن را منتشر کرده، برایتان نقل می کنیم :

  • فرهاد فرجی در آخرین بازی فصل ما برابر برق شیراز بازی کرد و هیچ مشکلی نداشت؛ بعد از این مسابقه هم ما دو، سه روز در بابل بودیم ولی او راجع به مصدومیت به بنده زنگ نزد یا به کلینیک پزشکی باشگاه مراجعه نکرد. زمانی که قصد حرکت به تهران و رفتن به فرودگاه داشتیم، متوجه شدیم آقای فرجی همراه تیم نیست؛ با او تماس گرفتیم که قرار شد در فرودگاه به تیم محلق شود ولی او در چنین شرایطی تیم را تنها گذاشته است؛ من به‌عنوان پزشک تیم می‌گویم فرجی مصدومیتی ندارد؛ ایشان کسی بود که در طول فصل هم مصدومیتی نداشت و به طور فعال در تمرینات و بازی‌ها حضور پیدا می‌کرد.
  • روز هجدهم اسفندماه در دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال خوزستان ضربه‌ای به سجاد عاشوری وارد شد که یک شکستگی ساده و بدون جابه‌جایی در نازک‌نی داشت که تمام اقدامات تشخیصی پزشکی برای او انجام شد. عکس‌های کنترل، سونوگرافی و ام آر آی در همان روزهای اول آسیب دیدگی برای عاشوری انجام گرفت که حالا هم خودمان مدارک پزشکی را چک کردیم، دو متخصص ارتوپد و رادیولوژیست که مشاوره‌های ما هستند، نظر دادند و حتی آقای اسکوچیچ با پزشک مورد اعتماد خودشان در کرواسی نظر گرفتند که تمام این پزشکان گفتند محل آن شکستگی ساده مراحل ترمیم را به طور کامل پشت سر گذاشته و جوش خوردگی انجام شده است.از نظر پزشکی ،عاشوری سه چهار هفته قبل برای تمرین کردن آماده بوده ولی به ما عنوان کرده درد دارد؛ دو، سه بار هم سر تمرین آمد ولی باز هم گفت مصدوم هستم.
  • اینگونه اتفاقات همان مسائلی است که می‌گویند در لیگ یک وجود دارد و باید راجع آن صحبت شود؛ چنین مسائلی ما را به فکر فرو می‌برد.

 

۴    
آی اسپورت
2018-05-03 06:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر