فهرست
وضعیت آلکاسر در بارسلونا: می‌ماند یا می‌‎رود؟
وضعیت آلکاسر در بارسلونا: می‌ماند یا می‌‎رود؟

وضعیت آلکاسر در بارسلونا: می‌ماند یا می‌‎رود؟

آی اسپورت- اولین فصل حضور پاکو آلکاسر در بارسلونا را باید از یاد برد. انتظار می‎رفت سال دوم از سال اول هم بدتر شود. اما شگفتی آغاز شد و او هم یکی از بازیکنان تیم است که فراتر از انتظارات ظاهر شده است.

ارنستو والورده، سرمربی جدید آبی و اناری‌ها، تا ماه آگوست به این مهاجم فرصت بازی کردن نداده بود. در فصل 18-2017 تا اینجای کار آلکاسر تنها 121 دقیقه بازی کرده است. البته که بعد از جدایی لوئیز انریکه وفاداری او به تیم بیشتر هم شد.

او خودش می‎دانست که باید خودش را ثابت کند و به همین دلیل هم زمانی که انتظار می‌رفت از تیم جدا شود، تصمیم گرفت بماند و بجنگد.

این بازیکن 24 ساله اما به خاطر مصدومیت لوئیس سوارس دقایقی فرصت بازی کردن پیدا کرد، حالا هم امیدوار است بعد از جدایی نیمار از تیم حتما فرصت بازی کردن پیدا خواهد کرد. البته که کسی غیر از خودش این انتظار را نداشت، چون آخرین بازیکن مورد اعتماد سرمربی آبی و اناری‌ها بود. در واقع والورده سعی کرد همه بازیکنان را قبل از بازی دادن به او محک بزند.

برگشت لیونل مسی به پست مورد علاقه خودش که 9 کاذب است، فضا را برای آلکاسر بازتر کرده است. دنیس سوارس، جرارد دلوفئو، الکس ویدال، آندرس اینیستا، سرخی روبرتو، رافینیا آلکانتارا مصدوم، عثمانه دمبله و آردا توران همه ابتدا نسبت به آلکاسر ارجعیت داشتند. خب طبیعی بود که در آن شرایط این بازیکن تصمیم بگیرد از تیم برود. مخصوصا که می‌دانست فرصتی قرار نیست به او برسد.

هرچند بازیکن سابق والنسیا هنوز هم به اندازه کافی والورده را متقاعد نکرده است. اما به غیر از لوئیس سوارس او تنها شماره 9 واقعی بارسا است.

این یعنی او می‌تواند جدایی از بارسا را فراموش کند، البته صحبت‌هایی شنیده می‌شود که والورده می‌خواهد بازیکنانی را از تیم B به تیم اصلی منتقل کند. حداقل آلکاسر نباید در ژانویه از این تیم برود و بهتر است صبر کند و ببیند شرایط چه خواهد شد.

او اما جایگاه در تیم خولن لوپاتگی، سرمربی اسپانیا را هم از دست داده است. آخرین گزینه او برای ورود به برنامه‌های لوپتگی این است که دقایقی برای بازی کردن داشته باشد. تصمیم با خودش است که به تیمی دیگر برود تا شاید بتواند خودش را به لوپتگی ثابت کند یا در بارسا بماند تا شاید بتواند خودش را به والورده ثابت کند.

 

۳    
آی اسپورت
2017-10-11 17:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر