فهرست
ادعای شفر؛ برای دربی نقشه‌ها دارم!
ادعای شفر؛ برای دربی نقشه‌ها دارم!

ادعای شفر؛ برای دربی نقشه‌ها دارم!

آی‌اسپورت - در فاصله چند روز تا دربی 85 پایتخت سایت financialtribune در گزارشی مدعی شد مصاف استقلال و پرسپولیس با 80 هزار تماشاگر حساس‌ترین دربی فوتبال قاره آسیا محسوب می‌شود که توجه بسیاری از رسانه‌های معتبر دنیا را به خود جلب می‌کند.

این سایت در این گزارش نوشت: «کمتر پیش می‌آید در کل قاره آسیا یک دیدار فوتبال باشگاهی بتواند بیش از 80 هزار تماشاگر را به ورزشگاه بکشاند اما این اتفاق در بازی استقلال و پرسپولیس دو رقیب سنتی پایتخت ایران رخ می‌دهد تا آنها با چنین طرفدارانی مقابل هم صف آرایی کنند.»

در ادامه گزارش آمده است: «برای اولین بار بعد از سال‌ها حضور دو مربی سرشناس اروپایی روی نیمکت استقلال و پرسپولیس بر جذابیت‌های این دربی افزوده است جایی که برانکو با تجربه‌ای بیشتر از وینفرد شفر امیدوار است بعد از حذف از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و ناکامی در راه رسیدن به فینال طرفداران سرخپوش تهرانی را با برد در دربی راضی نگه دارد.»

سایت financialtribune سپس به پیرمرد آلمانی نیمکت استقلال اشاره کرد و نوشت: «وینفرد شفر در سومین تجربه روی نیمکت رهبری استقلال باید تیمش را در یکی از دربی‌های حساس فوتبال دنیا به میدان بفرستد. جدالی که خود او مدعی شده برای تجربه‌اش بی‌تاب است چون نقشه‌های زیادی برای تکرار آخرین برد استقلال در این بازی بزرگ که فصل قبل با نتیجه 3-2 و هدایت علیرضا منصوریان رقم خورد، کشیده است».

۹۴ ۷  
آی اسپورت
2017-10-22 12:53:00
نظر دهید

۷ نظر
عه! آقا چرا می خندی؟
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
ما پرسپولیسی ها بعد منتظر شوفر با اتوبوسش هستیم!
عمر الخریبین
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۳
آره همونطور که منتظر من بودید
وحید پرسپولیسی (هوادار هشیار باش)
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
سه سایت بزرگ فوتبالی ایران (ورزش 3 - 90 و آی اسپورت) متفق القول کمر به نابودی پرسپولیس و باختش در داربی رو بستن.. معلوم هم نیست به چه هدفی.. تمامی خبر ها مشترک در هر سه سایت نشر میشه و همه خبرها با محتوای امید بخشی یه استقلال و حاشیه سازی و نابودی پرسپولیسه.. یکبار به سر تیتر خبرهای مربوط به داربی دقت کنین تو هر سه سایت.. همش بوی امید برای آبی ها و حواشی و فرو پاشی و قلیان گیت و ربیع خواهیسم در مورد پرسپولیس.. مصاحبه های پیش کسوتها هم همش از استقلالی ها با مضمون برد استقلال کار میشه (نامجو مطلق ، روشن، صادقی، مرفاوی و ...) جالب ترش تحلیل آبکی 90 هست از آمار دوتیم جایی که تیمی با 8 گل زده در رتبه 14 ام از تیمی که با 2 بازی کمتر 3 امتیاز با صدر فاصله داره با 28 گل زده شانس بیشتری برای برد داره... شگفتا .. هوادار هشیار باش همه میخوان نیمتو زمین بزنن..
۸ ۲
مهدی سید علی (داور)
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
غصه نخور مرد هشیار باش ما هستیم نمیزاریم برید تو بحران پارسال بازی سپاهان امسال بازی نفت
مهدی سید علی (داور)
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
غصه نخور مرد هشیار باش ما هستیم نمیزاریم برید تو بحران پارسال بازی سپاهان امسال بازی نفت
شاهین اناوارزا
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
بلوف میزنه.اخه تو دو هفته میتونی چکار کنی.صد در صد برا مساوی میاد و بازی بسته و تک ضد حمله
۲
***
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
جانشین خلف منصوریان تو غوپی اومدن و بلوف زدن ! یه نساجی دسته اولی رو بردن دیگه خدا رو بنده نیستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر