فهرست
نگرانی بارسا؛ مسی غایب ال‌کلاسیکوی نوکمپ
نگرانی بارسا؛ مسی غایب ال‌کلاسیکوی نوکمپ

نگرانی بارسا؛ مسی غایب ال‌کلاسیکوی نوکمپ

آی اسپورت - هفته پیش رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین کلودیو تاپیا تایید کرد که لیونل مسی به دلیل کارت قرمزی که در سال 2019 دریافت کرده بود هیچیک از مسابقات امسال آرژانتین در مقدماتی جام جهانی قاره آمریکای جنوبی را از دست نخواهد داد. آرژانتین طبق برنامه قرار است در ماه اکتبر در دو بازی به میدان برود.

روز گذشته مشخص شد که 8 و 13 اکتبر(17 و 22 مهر) تاریخ بازی های آلبی سلسته برابر اکوادور و بولیوی خواهد بود. طبق پروتکل ها، مسی و بازیکنان آمریکای جنوبی پس از انجام بازی و در بازگشت به اسپانیا باید دو هفته در قرنطینه قرار بگیرند و در این صورت فوق ستاره بارسا سه بازی برابر ختافه، رئال مادرید(4 آبان) و آلاوس را از دست خواهد داد.

پیش از این قرار بود دو بازی آرژانتین برابر اکوادور و بولیوی ماه مارس گذشته به انجام برسد که به دلیل شیوع کرونا به اکتبر موکول شد.

اخیرا گفته شده بود مسی برای حضور در اردوی تیم کشورش نیز دو هفته زودتر باید به آرژانتین برود و تحت قرنطینه قرار بگیرد که در این صورت سه بازی ابتدایی بارسا در لالیگا را نیز از دست خواهد داد. با این شرایط شاید بارسا اجازه حضور مسی در تیم ملی آرژانتین را صادر نکند.

کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی این روزها در تلاش برای رسیدن به توافق با باشگاه اروپایی است تا مانعی در راه حضور بازیکنان شان برای حضور در اردوی تیم های ملی ایجاد نکنند.

     
آی اسپورت
2020-09-18 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر