فهرست
دکه آنلاین: خائن یا خدمتگزار
دکه آنلاین: خائن یا خدمتگزار

دکه آنلاین: خائن یا خدمتگزار

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با سرور جپاروف است. ستاره ازبکستانی استقلال گفته 2018 سال استقلال خواهد بود. سوشا مکانی درباره حاشیه هایی که برای قائدی پیش آمده توضیح داده و گفته او نهایتا محکوم خواهد شد. اینیستا هافبک سرشناس اسپانیایی ها هم به هم تیمی هایش توصیه کرده که مواظب ایران و مراکش باشند.

 

خبر ورزشی 5 دی
خبر ورزشی 5 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از برانکو نوشته که او تا تسویه حساب نکند تمدید نمی کند و با تیتر کریسمس نامبارک برانکو به این موضوع پرداخته. محسن فروزان دروازه بان پارس جنوبی مدعی شده یکروز بالاخره به پرسپولیس گل خواهد زد. زهیوی هم گفته به بیرانوند گفته بوده که منتظر است او رکورد آرمناک را جابه جا کند تا بعد دروازه پرسپولیس را باز کند.

 

روزنامه گل 5 دی
روزنامه گل 5 دی

روزنامه پیروزی تیتر یکش را به بررسی تقویم مسابقات و تصمیمات متفاوتی اختصاص داده که به ضرر پرسپولیس بوده. این روزنامه از احتمال حل مشکل احمد نوراللهی با رایزنی افشین پیروانی خبر داده است.

 

پیروزی 5 دی
پیروزی 5 دی

همشهری ورزشی با تیتر خائن یا خدمتگزار و انتشار عکسی از صمد مرفاوی ماجرای شکایت او از استقلال را بررسی کرده. آرمناک پطروسیان هم گفته اگر چه بیرانوند را نمی شناسد اما به او بابت شکستن رکوردش تبریک می گوید.

همشهری ورزشی 5 دی
همشهری ورزشی 5 دی

۲    
آی اسپورت
2017-12-26 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر