فهرست
دیسلایک: فراموشکار، مثل هواداران پرسپولیس
دیسلایک: فراموشکار، مثل هواداران پرسپولیس

دیسلایک: فراموشکار، مثل هواداران پرسپولیس

آی‌اسپورت - اولین تصاویر مخابره‌شده از آزادی در روز مسابقه پرسپولیس و بادران در جام حذفی، شوکه‌کننده به نظر می‌رسیدند. سکوهای نارنجی‌پوش هواداران تیم لیگ‌یکی بادران، پرتر از سکوهای سرخپوش هوادار پرسپولیس بودند تا سرخپوشان برای اولین بار در همه این سال‌ها، در آزادی مهمان باشند. البته که بادران، نام بزرگ و وسوسه‌کننده‌ای برای کشاندن هواداران قرمزها به سکوهای آزادی به شمار نمی‌رفت اما آیا صدرنشین لیگ با آمار حیرت‌انگیز 7 پیروزی و 2 تساوی قبل از نبرد دیروز، در یک روز تعطیل سزاوار چنین استقبالی بود؟‌ شاید مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، دورنمای جذاب، حساسیت‌برانگیز و مهیجی برای بسیاری از هوادارها نداشته باشد اما در مسابقه با صنعت نفت، چند هزار نفر برای تشویق پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر شدند؟‌ میزان استقبال هواداران از دیدارهای خانگی سرخپوشان با ذوب و پدیده چقدر بود؟‌

به نظر می‌رسد خیال تماشاگران پرسپولیس از کیفیت این تیم راحت شده و آن‌ها دیگر دلیلی برای حضور در ورزشگاه احساس نمی‌کنند. ظاهرا آن‌ها فراموش کرده‌اند که سال‌ها منتظر چنین پرسپولیسی بوده‌اند. این انتظار مدت زیادی طول کشیده اما حالا که همه چیز بر وفق مرد این هوادارها پیش می‌رود، آن‌ها ترجیح می‌دهند کنار تیم‌شان نباشند. از شروع فصل، پرسپولیس در دیدارهای خارج از خانه بهتر از دیدارهای خانگی نتیجه گرفته و دلیل این اتفاق را می‌توان به ورزشگاه‌های پر شهرستان و سکوهای خالی آزادی نسبت داد. تیم برانکو دستاوردهای زیادی داشته و حالا بیشتر از هر چیزی، به انگیزه و گرسنگی نیاز دارد. انگیزه‌ای که باید از سکوها به تیم تزریق شود. خالی بودن سکوها اما در شروع هر مسابقه، بدجوری توی ذوق پرفسور و شاگردها می‌زند. پرسپولیس هم فوتبال جذابی ارائه می‌دهد و هم عالی نتیجه می‌گیرد اما استقبال سرد از دیدارهای خانگی باشگاه ، ممکن است اولین قدم برای فروپاشی یک تیم رویایی باشد. تیمی که هر کاری برای راضی‌نگه‌داشتن هوادارها انجام داده اما به اندازه کافی از حمایت این جماعت برخوردار نشده است.

۱۳۶ ۸  
آی اسپورت
2017-12-16 16:29:00
نظر دهید

۸ نظر
احمد
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
دوست گرامی
بادران تماشاگر نداشت و بنا به اقتضای نوع فعالیت این شرکت که با قشر وسیعی به لحاظ اقتصادی در ارتباط هست تماشاگر زیادی را به اسم بادران به ورزشگاه کشونده بود.در واقع ترکیب جمعیتی طرفدارن بادران تلفیقی از میانگین افراد جامعه بود.دلیل اثبات عرایضم خوشحالی عمده طرفداران این تیم بعد از گل دوم پرسپولیس هست کمااینکه اگر مثلا بجای پرسپولیس ،استقلال با این تیم بازی میکرد باز هم اتفاق مشابهی قابل انتطار بود و با گل استقلال جمعی از طرفداران بادران ایراز خوشحالی میکردند.
برای نوشتن مقالاتی از این دست کمی دقت و توجه بیشتر لازم است
بهداد
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۶
خب كه چي اينا؟!
حاجیتون
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
ما پرسپولیسیا هرجا حس کنیم پرسپولیسمون تو خطره خودمونو میرسونیم ورزشگاه!
مثل بازی برگشت پارسال با سپاهان!
یا بازی با تراکتور و دعوای کیروش و برانکو !
ما رفیق روزای خسته ی پرسپولیسمونیم جناب
مارال
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
کلن ی بازی تماشاگر کم اومده ها . اونم بازی خیلی مهم نبود .
۸
Mahdi
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
کدوم بازی یک هشتم جام حذفی با تیم دسته اولی تا حالا تماشاگر داشته که این بازی بخواد داشته باشه فقط دنبال یه چیز میگردید بر علیه پرسپولیس تیتر بزنید
آرش
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
خبر فردای آی اسپورت
بحران در اردوی سرخ، مسلمان عطسه کرد که در این لحظه بشار رسن که در نزدیکی او بود به او عافیت نگفت. به نظر میرسد رابطه این دو به بن بست خورده و باید شاهد اختلاف در اردوی پرسپولیس باشیم که این قضیه پرسپولیس را به قهقرا میبرد.
فردای این خبر
پرسپولیس 6 گاج 0
امید از تفت
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
درسته. جای هواداران خالی بود.
عموبابا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۹
خوشی زده زیر دلمون،
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر