فهرست
محرومیت سنگین در انتظار سرمربی بارسلونا
محرومیت سنگین در انتظار سرمربی بارسلونا

محرومیت سنگین در انتظار سرمربی بارسلونا

آی اسپورت - الویرا آندرس رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا از کمیته مسابقات خواست تا پرونده ای را علیه رونالد کومان، سرمربی بارسلونا به خاطر صحبت هایش علیه داور ویدیویی و مارتینز مونوئرا، داور ال کلاسیکو باز کند.

رئیس کمیته انضباطی فوتبال اسپانیا همچنین درخواست داده تا ژاویر ویلاخوانا،  عضو هیئت مدیره بارسلونا هم با تنبیه مواجه شود. ویلاخوانا در پیامی توهین آمیز خطاب به داور ال کلاسیکو نوشته است:" این یک رسوایی وحشتناک است. مونوئرا، برو گمشو که گند زدی!"

کومان در پایان ال کلاسیکو در انتقاد به داور بازی گفت:" تصمیم داور را ترک نمی کنم. داور ویدیویی فقط در تصمیم ها علیه بارسلونا دخالت می کند. همیشه علیه ما تصمیم گیری می شود. به داور گفتم که ای کاش روزی به من توضیح بدهد که داور ویدیویی چگونه در اسپانیا کار می کند چرا که در پنج بازی اول فقط علیه بارسلونا اقدام کرده است اما در صحنه مربوط به پنالتی مقابل سویا یا دو کارت قرمز مقابل ختافه دخالتی نداشتند. چرا داور ویدیویی همیشه علیه ماست؟"

بر اساس قوانین فدراسیون فوتبال اسپانیا، کومان به خاطر صحبت هایش ممکن است که با دو تا دوازده جلسه محرومیت مواجه شود که قطعا نبودش روی نیمکت بارسلونا به ترکیب کاتالان ها ضرر خواهد زد.

     
آی اسپورت
2020-10-28 00:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر