فهرست
احتمال روز؛ چشمی جانشین اصلی علی کریمی؟
احتمال روز؛ چشمی جانشین اصلی علی کریمی؟

احتمال روز؛ چشمی جانشین اصلی علی کریمی؟

آی اسپورت – روز گذشته در خبری اعلام شد که علی کریمی هافبک تیم ملی فوتبال ایران در تمرینات تیم ملی دچار مصدومیت شده و با توجه به مصدومیتی  که از قبل داشت، حالا مصدومیتش تشدید شده و طبق اعلام کی‌روش، کریمی جام جهانی را از دست داده است. در این بین ابهامات زیادی در فهرست ۳۵ نفره کی‌روش برای جام جهانی که همین چند روز پیش منتشر شده، وجود دارد و یکی از این ابهامات حضور روزبه چشمی هافبک جوان تیم فوتبال استقلال در فهرست نهایی کی‌روش برای روسیه است.

با توجه به مصدومیت علی کریمی و اینکه وی به جام جهانی نخواهد رسید و سعید عزت‌اللهی دیگر هافبک تیم ملی فوتبال ایران هم در بازی اول محروم است، به نظر می‌رسد چشمی گزینه کی‌روش برای خط هافبک دفاعی تیمش در جام جهانی خواهد بود. البته هنوز چیزی مشخص نیست و باید دید که در نهایت کی‌روش کدام بازیکن را به جای کریمی به جام جهانی خواهد برد، ولی اینطور که به نظر می‌رسد روزبه چشمی که حضورش در جام جهانی تا روز گذشته قطعی نبود، احتمال حضورش بالا رفته و شاید در بازی اول ایران مقابل مراکش بازی هم بکند.

 

میزان آنلاین

 

 

۵ ۸  
آی اسپورت
2018-05-19 13:48:00
نظر دهید

۸ نظر
کوهیار
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
با سرعت خیره کننده ای که چشمی داره حتما رونالدو تو کورس ازش جا میمونه
۸ ۱
Me
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
کوهی جان خبر میگه میخواد جانشین کریمی بشه،هافبک دفاعی نیاز ب کورس گذاشتن نداره لنگک
۶
سرباز
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
چرا در مورد بازی تیم ملی با امید ازبکستان چیزی نمینویسید.\r\nاقای کیروش با این بازی میخاست 40 روزه به سطح مودریچ برسونه بازیکنارو.\r\nمتاسفم که هیچکی هم صداش در نمیاد.\r\nکدوم احمقی مجوز بازی با این تیمو صادر کرده.\r\nخودتون قضاوت کنید.\r\nبازیکنا با این بازیهای مسخره آماده تر میشدن یا بازیهای جدی مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان.\r\nبازی دفاع های ایران مقابل بغداد بونجاح و سایر بازیکنای مطرح تیمهای اسیایی مهمتره یا بازی با مقابل یک بازیکن اماتور بدون بازی ملی ازبکستانی؟؟؟!!!!\r\nخوشم میاد کیروش همتونو گیر اورده.\r\nصداتونم در نمیاد.
۳ ۱
Vahid
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۹
پسر‌ خوب میگن در بیابلن لنگه کفشم نعمتست :)
با ازبکستان بازی نمیکرد با کدوم تیم بازی میکردیم؟برزیل؟ارژانتین؟بلژیک؟ به نظرت کی روش‌بدش میاد بازیکناش عادت کنن به بازی جلو تاپایه دنیا؟بدش میاد دو تا بازی جلو‌تیمی مثل المان برگزار کنه که وقتی میگه فوتبال ما پنجاه سال از اینا عقبه کسی نگه نه و بهش بر‌نخوره به چش ببینن که این فوتبال خیلی مونده به اونا برسه و یه تقابلیم باشه بینه امادگی بدنی بازیکنا المانو ایران که وقتی میگه باید چهل روز‌تمرین کنن که بتونن با رونالدو بپرن بفهمیم چیز عجیبو دور از ذهنی نگفته ولی الان به نظرت با این همه بازی دوستانه کدوم تیم حاضر میشه بیادو با ایران بازی کنه؟ دمه جام جهانی
واسه اینکه میگن بازیکنایه امیدش، میخواد چیکار کنه بره بازیکنایه ازبکو‌خودش دس چین کنه؟ یا اعتراض کن که درین صورت میگن داره مغلطه میکنه و بحث بی پولی فدراسیونو میکشن وسط
تا بوده همین بوده همیشه اعتراضش با حمله موجه شده ساکتم شده بازم بهش حمله کردن
۲
لنگی سنگ پای قزوینه
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
نظرت راجع به سرعت سید بلال چیه؟
۷
امیر
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
وا مصیبتها !!!! امان از کیروش مافیایی و باند باز که خیلی از شایسته ها رو دعوت نکرد
۲
سرباز
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
چرا در مورد بازی تیم ملی با امید ازبکستان چیزی نمینویسید.\r\nاقای کیروش با این بازی میخاست 40 روزه به سطح مودریچ برسونه بازیکنارو.\r\nمتاسفم که هیچکی هم صداش در نمیاد.\r\nکدوم احمقی مجوز بازی با این تیمو صادر کرده.\r\nخودتون قضاوت کنید.\r\nبازیکنا با این بازیهای مسخره آماده تر میشدن یا بازیهای جدی مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان.\r\nبازی دفاع های ایران مقابل بغداد بونجاح و سایر بازیکنای مطرح تیمهای اسیایی مهمتره یا بازی با یک بازیکن اماتور بدون بازی ملی ازبکستانی؟؟؟!!!!\r\nخوشم میاد کیروش همتونو گیر اورده.\r\nصداتونم در نمیاد.
۲
پرسپولیس
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹
این سوتی که تیم ملی رو بدبخت میکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر