فهرست
بازیکنان عربستان به کنسولگری احضار شدند
بازیکنان عربستان به کنسولگری احضار شدند

بازیکنان عربستان به کنسولگری احضار شدند

آی اسپورت - عربستان در آخرین بازی مرحله گروهی جام ملت های آسیا با شکست تلخ مقابل قطر نه تنها صدرنشینی در گروه را از دست داد بلکه کری های رایج در سیاسی ترین بازی جام را نیز به رقیب اصلی خود باخت تا شوک عجیبی به این تیم و طرفدارانش وارد شود. در پی این اتفاق  شبکه الجزیره در خبری فوری از احضار بازیکنان و مربیان بومی عربستان به کنسولگری سعودی در امارات برای توضیح در قبال عملکرد ضعیف تیم ملی پرده برداشت، موضوعی که بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های منطقه به خصوص دوحه داشت.

روزنامه الرایه در گزارشی پیرامون احضار ورزشکاران و فوتبالیست های سعودی بعد از باخت به قطر نوشت:« این بازخواست بازیکنان اتفاقی خارج از عرف معمول و حرفه ای گری محسوب می شود. برخورد غیرعاقلانه از سوی سعودی ها که در این مدت کم از آنها در مسائل دیگر دیده نشده است». عربستان با شکست 2-0 مقابل قطر هم کل کل های رایج میان سران دو کشور را باخت هم این که در مسیری دشوارتر از حریف خود برای رسیدن به مراحل نهایی قرار گرفت چون حالا باید در یکی از فینال های زودرس جام به مصاف ژاپن برود. 

 

 

۹ ۵  
آی اسپورت
2019-01-19 13:20:00
نظر دهید

۵ نظر
سیامک
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
آی اسپورت تو که دست به سانسورت خوبه ، چرا کلا کامنت های نژادپرستانه و توهین قومیتی را تایید میکنی که مجبور به سانسور کردنش باشی؟ عدالت چیزیه که متاسفانه شما از آن بی بهره اید . مشتی روانی عقده ای قلم به دست گرفتید که چی؟ حالا میخوایی با 110 جواب کامنت های منو بده یا اصلا با پلیس فتا جواب بده .بچه میترسونین؟ رذالت هم حدی داره . یا کامنتهای منو کامل تایید کن یا لطف کن اصلا تایید نکن . شما اگه به پول و قدرت معتقدید بنده به حقیقت محض ،آزادی کلام همراه با احترام معتقدم . جواب توهین توهینه اگر یکبار دیگه تو این سایت به من و هم نژادهای من توهین بشه روی دیگه ی منو خواهید دید.
۵ ۱
لنگی با اسامی مختلف
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۲
متاسفانه جو سایت ای اسپورت توسط دو تا هوادار لنگ به لجن کشیده شده. کاریش نمیشه کرد .یکی دو تا هوادار لنگ به اسم های مختلف هر توهینی دوست داشته باشند می کنند. البته ما هم بعضی وقت ها مجبوریم جوابشون رو می دیم البته اکثر جواب های ما رو تایید نمی کنه.
یکی شون کنت دراکولا است که همون کسری سابق هستش گاهی هم به اسم های محسن و غیره کامنت می گذاره.
یکی دیگه هم که به 1000 تا اسم کاربری دیگه کامنت می گذاره کیسه چرک کیسه حکومتی سه نقطه چین !!! مموتی شوفر عرعرسازی کاج انواع اقسام فحش ها رو میده . تفریحش شده ول گشتن توی ای اسپورت و فحش دادن به همه کاربران
۴
.
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
.
امیدیار
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۴۸
خودتون با خودتون درگیرید بزرگترین دشمن شماها خودتون هستید کل دنیا بدن فقط شما خوبید دیگه همین نشون میده انقدر دم زدن از قوم و قبیله فقط واسه برطرف کردن عقده هست من ندیدم به شما و قومتون توهین بشه ولی دیدم بنا برتربیت خانواده و محیط زندگیت به دیگران فحاشی کردی .منبعد هم نژاد نژاد و قوم قوم نکن همینطوری بین مردم فاصله هست با حماقت بیشترش نکنید .
یاعلی
۱
سیامک
يكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۰۶
امید یار یا خودت یکی ازین دوستان لجن پراکنی یا عینک خودبینی و دیگر کوچک بینیت مانع ازین شده فوج فوج حملات نژادپرستانه این گروه بی مقدار را ببینی ، منبعد نبینم برای کسی تعیین تکلیف کنی آدم نیمه محترم ،تو کامنت بالا گفتم بازم تکرار میکنم کافیه دوباره شاهد چنین حملاتی باشم ،سایت آی اسپورت را به همان مسیری رهنمون میکنم که سایت گل رفت.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر