فهرست
افشاگری مجیدی درباره رقم قرارداد استراماچونی
افشاگری مجیدی درباره رقم قرارداد استراماچونی

افشاگری مجیدی درباره رقم قرارداد استراماچونی

آی اسپورت - فرهاد مجیدی در بخشی از مصاحبه جنجالی اش از این حرف زده که مبلغ قرارداد پیشنهادی استقلال با استراماچونی اعلام شود. اخبار غیر رسمی در این باره از توافق ۳۰۰ هزار دلاری حکایت داشته که مجیدی با این جمله نشان داده رقم واقعی نیست. جالب اینکه پس از بیانیه رسمی باشگاه استقلال درباره عدم توافق با مربی اینالیایی ، علی خطیر شبانه مذاکرات با این مربی را انجام داد و با اعلام خبر توافق با او تپسط دوستان رسانه ای اش و شبکه های اجتماعی وابسته به آنها عملا باشگاه استقلال را که گفته بود خط قرمزهای نظام با بعضی خواسته های مربی ایتالیایی زیر سئوال می رود را در آمپاس قرار داد!

حالا این حرف صریح مجیدی که به نظر می رسد بر اساس اطلاعات موثق باشد، در شرایطی که مذاکرات استقلال با چند مربی دیگر هم لو رفته است، شرایطی دشوار را برای فتحی ایجاد می کند. او حالا باید رقم دقیق مربی جدید را شفاف سازی کند.همان کاری که ایرج عرب روزگذشته در پرسپولیس انجام دادو واقعیت ها را سیر تا پیاز گفت. اینگونه اقلا متهم به فریب هواداران نمی شود. 

 

خبرآنلاین 

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2019-06-11 11:23:00
نظر دهید

۴ نظر
!!!
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۳۵
رقم دقیق همونی بود که روزنامه ایتالیایی گفت: 3 میلیون یورو
110
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۱
چرا فکر میکنید حتما باید مجیدی افشاگری میکرد تا کسی متوجه بشه رقم قرارداد این مربی 300 هزاردلار نبوده؟؟؟؟؟ این حرف ها فقط به درد هوادارای کیسه میخوره که با یه شال گردن گول میخورن. شکایت کنه معلوم میشه چه ترکمانچایی باهاش بستن
تاج
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
ایسنا : قرداد استراماچونی سال اول حدود 600 هزار دلار است که درصورت موفقیت در رقابت های آسیایی سهمیه لیگ یا قهرمانی بیشتر هم میشود.
۱
فرهاد مجیدی
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۰۶
رقم بیشتر از این حرفهاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر