فهرست
پرسپولیس 1-1 ذوب‌آهن؛ غافلگیری دقیقه نودی
پرسپولیس 1-1 ذوب‌آهن؛ غافلگیری دقیقه نودی

پرسپولیس 1-1 ذوب‌آهن؛ غافلگیری دقیقه نودی

آی اسپورت – با گل دقیقه 90 میلاد جهانی، پرسپولیس 2 امتیاز حساس خانگی را از دست داد

بازی معوقه هفته ششم لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: 99/10/11 ؛ ساعت: 15

استادیوم: آزادی/ بدون تماشاگر

داور: بیژن حیدری/ کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و براتعلی مولوی؛ داور چهارم: علی احمدی/ کمک داوران پشت دروازه: امیر عرب‌براقی و مجید محمدی/ ناظر داوری: بهرام مهرپیما.

 

اخطار: سعید آقایی(9) از پرسپولیس، میلاد جهانی(15) از ذوب‌آهن، مهرداد قنبری(35) از ذوب‌آهن، سیامک نعمتی(56) از پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیا(61) از پرسپولیس

 

اخراج: سید عبدالله حسینی(89) از ذوب‌آهن

 

پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا(71- میلاد سرلک)، احمد نوراللهی، امید عالیشاه(71- محمدمهدی مهدی‌خانی)، احسان پهلوان، وحید امیری، مهدی عبدی(60- آرمان رمضانی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 

ذوب‌آهن اصفهان: شهاب گردان، سید عبدالله حسینی، وحید محمدزاده، فرشاد محمدی‌مهر، مهرداد قنبری، محمد سلطانی‌مهر، قاسم حدادی‌فر(54- عرفان پورافراز)، دانیال مومنی(73- ایوان مارکوویچ)، علی دشتی، میلاد جهانی، ابوالفضل عکاشه(54- حسین شنانی)

سرمربی: رحمان رضایی

 

شرح گل

پرسپولیس 1 - ذوب‌آهن صفر (دقیقه 17: امید عالیشاه): سانتر خطرناک احمد نوراللهی از روی کرنر سمت چپ زمین را شهاب گردان دفع کرد که در ادامه توپ در محوطه جریمه به امید عالیشاه رسید تا او با شوت روی پای چپ دروازه ذوب‌آهن را باز کند. (ویدیو)

 

لحظات حساس

 دقیقه 7: ضربه ایستگاهی خطرناک میلاد جهانی به گوشه دروازه پرسپولیس را حامد لک دفع کرد.

دقیقه 16: پاس رو به جلوی پهلوان از سمت چپ زمین به مقابل دروازه ذوب را محمدزاده به کرنر دفع کرد.

دقیقه 18: نفوذ سریع سیامک نعمتی از سمت راست زمین تبدیل به یک فرصت جدی برای پرسپولیس شد که پاس کات‌بک تند و تیز او پس از برخورد به سلطانی‌مهر و واکنش گردان به کرنر رفت.

دقیقه 34: مهدی عبدی می‌توانست روی ارسال امید عالیشاه که از روی دوستان گردان عبور کرد، گل دوم پرسپولیس را بزند ولی ضربه سر او راهی اوت شد.

دقیقه 36: شوت زمینی احمد نوراللهی از روی ضربه ایستگاهی به گوشه پایین دروازه ذوب را شهاب گردان به کرنر فرستاد.

دقیقه 44: ارسال خطرناک میلاد جهانی از روی ضربه آزاد جناح چپ زمین به سمت راست محوطه جریمه پرسپولیس را فرشاد محمدی‌مهر به مقابل دروازه سرخ‌ها پاس داد که سلطانی‌مهر نتوانست از این موقعیت بهره ببرد و شوت او به بیرون رفت.

دقیقه 49: ضدحمله سریع بازیکنان پرسپولیس به مهدی عبدی رسید که محمدی‌مهر و در ادامه عبدالله حسینی به خوبی مانع از پیشروی او شدند و در نهایت پاس در عمق مهاجم جوان سرخ‌پوشان در موقعیت آفساید به وحید امیری رسید تا این فرصت از دست برود.

دقیقه 52: سانتر خوب محمدی‌مهر از جناح راست را علی دشتی با ضربه آکروباتیک زد که توپ او در مقابل دروازه پرسپولیس به سلطانی‌مهر رسید ولی شوت بی‌دقت او تبدیل به گل نشد و به اوت رفت.

دقیقه 57: نزدیک بود پرسپولیس روی دفع توپ سید جلال حسینی صاحب یک موقعیت جدی شود که عبدالله حسینی با ضربه سر به خوبی توپ را به عقب پاس داد و به گردان رساند.

دقیقه 57: شوت پای چپ نعمتی از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت.

دقیقه 67: شوت دشتی روی توپ ارسالی از جناح چپ بی‌دقت بود و به اوت رفت.

دقیقه 71: سانتر مهرداد قنبری از روی ضربه آزاد میانه زمین و ضربه سر علی دشتی از بالای دروازه پرسپولیس رد شد.

دقیقه 74: کار تیمی عالی بازیکنان پرسپولیس می‌توانست منجر به گل دوم این تیم شود که ارسال خوب سیامک نعمتی و ضربه سر رمضانی از کنار دروازه ذوب‌آهن عبور کرد.

دقیقه 83: ضربه ایستگاهی تماشایی میلاد جهانی با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه پرسپولیس رد شد.

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-12-31 17:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حسین
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۴۳
ما خیلی خاصیم خخخخخخخخخخخخ
فرهاد
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹، ۱۸:۱۰
اخی چه لذتی داشت سوختن لک ضد فوتبال . از همه مهمتر احمدی گزارشگر و این خلیلی عقده ای . حیف که گل دوم را ذوب دقیقه اخر نزد.
اقایی هم انگار وحشی شده رفته پرسپولیس . جناب اقایی یادت باشه ظلم هایی که پرسپولیس این سه سال به همه تیم ها کرد که خودت یکی از پرچمداران مبارزه با بی عدالتی انها بودی عکس کبوتر یادته ؟ رفنتی پرسپولیس مثل خودشان شدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر