فهرست
الگوبرداری سرخ‌ها از دو ژاپنی؛ شروع طوفانی، پایان انتحاری
الگوبرداری سرخ‌ها از دو ژاپنی؛ شروع طوفانی، پایان انتحاری

الگوبرداری سرخ‌ها از دو ژاپنی؛ شروع طوفانی، پایان انتحاری

آی اسپورت - گل دوم کاشیما در بازی رفت به پرسپولیس، کار تیم برانکو در تهران را سخت کرد. آن‌ها باید در آزادی دو گل به کاشیما بزنند و هیچ گلی نخورند، یا با اختلاف سه گل و بیشتر کاشیما را شکست دهند و کار را تمام کنند. اتفاقی که این فصل برای کاشیما، بی‌سابقه نبوده است.

کاشیما این فصل در جی لیگ ژاپن، ۱۰ بازی از ۳۲ بازی فصل را باخته که از این ۱۰ باخت، دو بار باخت‌هایش با اختلاف بیشتر از دو گل بوده‌اند. هفته نهم جی لیگ، کاشیما با نتیجه سنگین ۴-۱ در خانه کاوازاکی فرونتال شکست خورد. دو هفته بعد که آن‌ها دوباره در خانه حریف به میدان رفتند، این بار ۳-۰ به یوکوهاما مارینوس باختند. نکته مشترک هر دو بازی، گل خوردن کاشیما در دقایق ابتدایی بود. موضوعی که این تیم را کاملا دچار مشکل کرد و باعث شد با نتایجی سنگین در خانه حریف شکست بخورند. کاوازاکی فرونتال در دقیقه ۵ و یوکوهاما مارینوس در دقیقه ۷ گل اول‌شان به کاشیما را زدند.

البته مشکل بزرگ پرسپولیس هم، نقطه قوت کاشیماست. کاشیما این فصل فقط در دو باخت از ۱۰ باختش نتوانسته گل بزند. کاشیما خط آمار دفاعی خوبی ندارد و ششمین خط دفاع ژاپن است اما در حمله، فقط کاوازاکی صدرنشین بیشتر از آن‌ها گل زده است. کاشیما علاوه بر دو بازی که با اختلاف سه گل به حریفانش باخت، سه باخت هم با اختلاف ۲ گل داشت. باخت‌هایی که همگی با گلزنی کاشیما همراه بودند و نتایجی هستند که نمی‌تواند پرسپولیس را به قهرمانی لیگ قهرمانان برساند.

با این شرایط، به نظر می‌رسد زدن دو گل و نخوردن هیچ گلی از کاشیما در تهران، کار بسیار سختی باشد. اما اگر پرسپولیس در دقایق ابتدایی حریف را تحت فشار بگذارد، با نمایشی انتحاری می‌تواند شانس خوبی برای بزرگترین بازگشت این فصل لیگ قهرمانان داشته باشد. معجزه‌ای که فقط، از یک تیم معجزه‌گر برمی‌آید.

نود

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-11-06 19:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
شاخ گوزن نر
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
خیالتون راحت شاخای گوزن تو همون 20 دقیقه اول میره تو خشتک لنگیا تا دیگه از این توهمات و خوش خیالی ها نکنید:)))
۷ ۱
ماشین سازی بدون شاخ
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
همینجا تو ایران یه تیم ته جدولی ایرانی بدون شاخ چنان کرد تو خشتک کیسه کشا که همه کیسه کشایی که تا دو روز پیش کارشناس شده بودن رفتن تو غار دنبال نخ سوزن فقط تو موندی چون مشخصا دغدغه ات کیسه نیست و میای برای فحاشی ضمن اینکه به بی ابرویی کیسه عادت کردی.
۶
شاخ گوزن نر
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
خیالتون راحت شاخای گوزن تو همون 20 دقیقه اول میره تو خشتک لنگیا تا دیگه از این توهمات و خوش خیالی ها نکنید:)))
۵
Ashkanred
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۵۹
فعلا شاخ گوزن جاش تو خشتک جنابعالی خوبه. در اومدن این شاخ از خشتکت هم فقط با جراحی می شه البته تا آخر جاش می مونه و روزی سه بار باید چربش کنی. به منشیمم کشتم یک نوبت برات بیاره.
۲
پرسپولیس
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
بازی داشت خوب پیش میرفت تا زمانی که اون احمق ابله با پرچم وارد نشده بود .در رو براش باز کردن تا وقفه در بازی ایجاد کنه و تمرکز بازیکنان بهم بریزه .آخه بیشهور فوتبال جای این کارهاست.فکر تیم رو نابود کردی
۳
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۳:۲۶
سخنی با....یا گوزن نر یا بغداد بونجاح یا خربین
دوست نسبتا محترم ، چرا این قدر هم در ادبیات و هم در تفکر وقیحی؟
من از ابتدای تابستون دارم کامنت های تو رو دنبال می کنم ، اول قرار بود برانکو هفته شیشم و هفتم بعد از شکست سنگین در برابر الدحیل و ناکامی در لیگ توسط خود هوادارای پرسپولیس حیا کن رها کن بشنوه و بره . بعد قرار شد السد تیممون رو تیکه پاره کنه ، حالا هم که رسیدیم فینال اینجوری عقده گشایی می کنی . پس فکر نمی کنی عنوانی که پیش از این سپاهان و ذوب‌آهن با یک دوجین ستاره کسب کردند و استقلال کهکشانی از کسبش ناتوان بود رو چگونه پرسپولیس با یک تیم محروم که بهترین ستارهاشو از دست داده بود کسب کرد؟! آیا این حداقل دلیل بر شایستگی مردی به نام برانکو ایوانکوویچ نیست؟ چه تضمینی وجود داره کی‌روش که این همه ازش بالا میری بتونه تیم ملی رو به نیمه نهایی برسونه؟ به جز اینه که کی‌روش به تیم محبوبت خیلی آزار رسونده و ردپاش تو جدایی مجید حسینی و امید نورافکن کاملا مشهوده ؟ به جز اینه که بارها به سرمربی تیم محبوبت اهانت کرده؟
بعدشم ، این ادبیات پلشت جنسی معنایی جز حقارت و وقاحت تو داره ؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر