فهرست
چه کسی پروژه حذف شفر را کلید زد؟
چه کسی پروژه حذف شفر را کلید زد؟

چه کسی پروژه حذف شفر را کلید زد؟

آی اسپورت - استقلال این روز‌ها به اندازه کافی مشکل دارد. نتایج نه‌چندان خوب در لیگ برتر، عملکرد ضعیف مهاجمان، بازی ضعیف الحاجی گرو و مارکوس نیومایر، ناهماهنگی مدافعان و... از جمله مواردی است که باعث بروز مشکلات فراوانی برای آبی‌پوشان شده، ولی به رغم همه این دردسر‌ها تا امروز کمتر پیشکسوتی حرف از لزوم جدایی شفر می‌زند و حتی سرسخت‌ترین منتقدانش هم مدعی هستند که «اگر» روال کار به همین شکل جلو برود، شفر آخر فصل را نخواهد دید.

وقتی اغلب موسپیدان استقلال حداقل در این شرایط حامی او هستند و مدیران باشگاه هم مدعی هستند استقلال در این شرایط اصلاً به جدایی او فکر نمی‌کند برای‌مان جای سؤال است که داستان حذف سرمربی آبی‌پوشان از کجا کلید خورده است؟ بدیهی است تا وقتی خبری به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به رسانه‌ها نرسد آن‌ها روی ماجرای جدایی شفر یا هیچ مربی دیگری مانور نمی‌کنند بنابراین مدیران استقلال باید دنبال این باشند تا بدانند چه کسی خط خبری جدایی شفر را می‌دهد!

خبر ورزشی

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-11-21 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مانی آبی
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۰
از طرف یه مشت لنگیه ترسوی بی وجود که نگرانن با موندن شفر دوباره مثل پارسال استقلال به اوج برگرده و تو دربی برگشت وریا تک به شیش بذاره درشون ولی افسوس که تیرشون به سنگ خورد و ما تاجیا همه جوره پشت شفر هستیم و میمونیم
۲ ۱
کیسه ترسو
پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
خخخخ اورین کیسه کش احمق پشت شوفردلال بمونید این ارزوی هر پرسپولیسیه فقط لطف کن دیگه اینبار به کسی دیگه نگو ترسو خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر