فهرست
FIFA 18، رویایی که تعبیر شد: ورزشگاه‌هایی واقعی
FIFA 18، رویایی که تعبیر شد: ورزشگاه‌هایی واقعی

FIFA 18، رویایی که تعبیر شد: ورزشگاه‌هایی واقعی

آی اسپورت- بازی‌های کامپیوتری روز به روز پیشرفت می‌کنند. مخصوصا در زمینه بازی‌های فوتبال در سال‌های اخیر شاهد یک انقلاب بودیم و هواداران آن برای ساخته شدن ورژن جدید روزشماری می‌کنند. تب این بازی‌ها هم در بین بچه‌ها و بزرگسالان داغ است و هم حتی خود فوتبالیست‌ها اسیر آن شده‌اند.

کمپانی EA sports هر سال در بازی فیفا کیفیت بهتری از گرافیک را ارائه می‌دهد. شاید اولین چیز که کاربران این بازی به آن توجه کنند شکل و شمایل بازیکنان باشد. اما در این مطلب سعی داریم نگاهی داشته باشیم به ورزشگاه‌ها. این که چقدر در ایجاد این ورزشگاه‌ها در این بازی به جزئیات توجه شده مطمئنا شما را هم به وجد خواهد آورد. فراموش نکنید تصاویر زیر مربوط به بازی فیفا است، نه عکس‌های واقعی ورزشگاه‌ها.

کیرکلیز/ هادرزفیلد تاون/ انگلیس

1
1

هادرزفیلد این فصل در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس رقابت می‌کند و در نتیجه فیفا باید ورزشگاه این تیم را هم طراحی کند. این ورزشگاه در واقعیت 24 هزار و 500 نفر گنجایش دارد و بازی کردن در آن فوق‌العاده است. در عکس فوق به زاویه تابش آفتاب و سایه‌های روز زمین و آسمان توجه کنید!

 استاب سنتر/ لس آنجلس گلکسی/ امریکا

2
2

شاید کمتر کسی به شکلی تیم انتخاب کند که بازی‌اش در این ورزشگاه انجام شود، اما این دلیل نمی‌شود که فیفا تمام تمرکزش را روی شبیه کردن گرافیک این ورزشگاه به نسخه اصلی نگذارد. هوادارانی که به این ورزشگاه رفته‌اند با این شکل آسمان به خوبی آشنایی دارند.

 

آمکس/ برایتون هووه اند آلبیون/ انگلیس

3
3

این تیم به تازگی به لیگ برتر صعود کرده و ورزشگاهش 30 هزار نفری است. در تولید گرافیک‌های این ورزشگاه هم همه جزئیات درست شبیه به ورزشگاه اصلی رعایت شده است.

 

سلطان فهد/ عربستان

4
4

در فیفا 18 دو ورزشگاه از عربستان وجود دارد که یکی از آن‌ها سلطان فهد است. این ورزشگاه 75 هزار نفری است. سقف این ورزشگاه دقیقا به همین شکل است، به نوعی شبیه به چتر است. در این بازی وقتی شما بازی‌ای را در تاریخ 29 سپتامبر انجام دهید، آفتاب کمتر است!

 

استمفورد بریج/ چلسی/ انگلیس

5
5

شاید این ورزشگاه قدیمی باشد، اما مطمئنا بسیاری از فیفا چلسی را انتخاب می‌کنند و بازی‌های زیادی آنجا انجام می‌دهند. در این ورزشگاه هم همه جزئیات رعایت شده است.

 

سانتیاگو برنابئو/ رئال مادرید/ اسپانیا

6
6

قبله فوتبال دنیا که گنجایش 80 هزار تماشاگر را دارد. کمتر کسی هست که حداقل از تلویزیون این ورزشگاه را ندیده باشد. پس مقایسه این تصویر با ورزشگاه واقعی به عهده خودتان.

 

لا بومبونرا/ بوکاجونیورز/ آرژانتین

7
7

یکی از بی‌نظیرترین ورزشگاه‌های دنیا که گنجایش 49 هزار تماشاگر را دارد. جو این ورزشگاه مخصوصا در بازی این تیم مقابل ریورپلاته عجیب است. اما توجه به عکس فوق که مربوط به شب این ورزشگاه است مطمئنا طرفداران فوتبال آرژانتین را به وجد می‌آورد.

 

واندا متروپولیتانو/ اتلتیکومادرید/ اسپانیا

8
8

این ورزشگاه میزبان فینال لیگ قهرمانان هم شده است. جدی‌ترین رقیب برنابئو در مادرید است و به تازگی برای بازی‌های اتلتیکو آماده شده است. این ورزشگاه در واقعیت بسیار زیبا است، در فیفا 18 هم توجهی ویژه شده تا به بهترین شکل ممکن شبیه به واقعیتش باشد.

 

۱۸    
آی اسپورت
2017-09-24 17:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر