فهرست
معمای قرارداد مسی/ بمانم با بروم؟
معمای قرارداد مسی/ بمانم با بروم؟

معمای قرارداد مسی/ بمانم با بروم؟

آی اسپورت- موقعیت در بارسلونا این طور است که این باشگاه می خواهد برای تمدید قرارداد مسی عجله کند و سریع اقدام کند، اما مسی عجله ای ندارد. اخیرا بارها از سوی باشگاه گفته شده که دوست دارند مذاکره برای تمدید قرارداد را آغاز کنند، اما بیانیه گرائو، مدیر اجرایی بارسا که گفته بود آن ها برای مذاکره عجله ای ندارند درست نیست و کاری را هم از پیش نمی برد. به نظر هرکس نظر خودش را دارد و پیام باشگاه هشدار دهنده است. چیزی که آن ها می گویند این است که ما می خواهیم از این به بعد برای پولی که خرج می کنیم خیلی مراقب باشیم. شاید این طور باشد که آن ها می خواهند از نظر اقتصادی تغییر زیادی ایجاد نکنند.

اما نه فقط قرارداد مسی، بلکه قرارداد اینیستا هم رو به اتمام است و باید هر دوی این ها آن طور که مستحقش هستند افزایش دستمزد داشته باشند. وقتی رئال مادرید در حال مذاکره با رونالدو بود خبری از این نوع مذاکره ها نبود. بازیکنان بارسلونا هم واکنش جالبی داشتند و تصمیم گرفتند به طور رسانه ای از هم تیمی شان حمایت کنند. سوارس گفت وقتی موضوع مسی در میان است نیازی به روند عادی نیست. در کمپشان هم همه خیلی ناراحت هستند که یک مدیر این طور بیانیه صادر کرده است. از طرفی دیگر این موضوع باعث شده که بازیکنان بارسلونا احساس کنند زمانی که صحبت از تمدید قرارداد به میان باشد آن ها امنیت کامل ندارند.

از طرف دیگر این طور که از شرایط پیداست، مقامات بارسلونا اجازه لازم برای اقدام را ندارند و قرار است باشگاه اول بعضی چیزها را بررسی کند و بعد از آن سر میز مذاکره بنشیند و مبلغ زیادی را هزینه کند. حالا همه بازیکنان بارسا طعم نگرانی را چشیده اند. آن ها فکر می کنند اگر برای تمدید قرارداد مسی و اینیستا قرار است پول زیادی خرج نشود، آینده تیم و ما چه خواهد شد؟ پروژه طولانی مدت چه می شود؟ آیا با این روش به اندازه کافی رقابت در تیم ایجاد می شود؟

همه این ها همه موضوعاتی هستند که با تمدید قرارداد مسی رابطه مستقیم دارند. من شخصا فکر می کنم او قراردادش را تمدید می کند، اما خیلی چیزها وجود دارد که او می تواند به آن ها فکر کند. بزرگترین سوال حالا بعد از مدت ها در ذهن مسی این است که «باید در بارسا بمانم یا باید از این تیم بروم؟». مخصوصا که در این شرایط منچسترسیتی، چلسی و پاری سن ژرمن فشارشان برای جذب او با پیشنهاد های وسوسه کننده را تشدید خواهند کرد.

 

۱۰    
آی اسپورت
2017-01-14 16:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر