فهرست
طعنه تقوی به نوری؛ پخته‌تر برخورد کن!
طعنه تقوی به نوری؛ پخته‌تر برخورد کن!

طعنه تقوی به نوری؛ پخته‌تر برخورد کن!

آی اسپورت – ماجرای حضور محمد تقوی در استقلال به پایان رسیده اما حاشیه‌های آن همچنان ادامه دارد. دیروز محمد نوری سخنگوی کمیته فنی باشگاه مدعی شد که شفر اصلا تقوی را نمی‌شناسد و از اول هم قرار بر این بوده که شفر فقط یک دستیار ایرانی داشته باشد. او البته طعنه‎‌ای هم به تقوی زد و گفت: «قرار نیست هر کسی که مصاحبه کند، مدنظر استقلال باشد. اگر اینطوری باشد، من هم مصاحبه می‌کنم و می‌گویم مدنظر استقلال هستم.» اما تقوی ادعاهای نوری را بی پاسخ نگذاشته و جواب بعضی از حرف‌های او را داده است. او در مصاحبه با تسنیم پیشنهاد باشگاه استقلال برای همکاری را اینگونه شرح داد: «از طریق دوست مشترکی که مسئولان باشگاه آن شخص را می‌شناسند، با من تماس گرفته شد و پیشنهاد حضور در کادر فنی را دادند. به آن شخص گفتم که باید با وینفرد شفر صحبت کنم. پیش از بازی استقلال مقابل فولاد خوزستان از طریق دوست مشترک و همچنین مترجم شفر تماس تلفنی با من گرفته شد. در این تماس، من و شفر نظرات‌مان را مطرح کردیم. شفر پرسید که چرا از پدیده مشهد جدا شدم که به صورت خلاصه توضیحاتی دادم. او از من سی دی کاری و تحصیلاتم را خواست تا برایش ارسال کنم. سی دی را برای شفر فرستادم و دوباره تماس گرفتم و صحبت کردیم. شفر گفت پس از بازی با فولاد جلسه‌‌ای را تشکیل داده و از من خواست که شرکت کرده و همکاری کنیم. پس از آن دیگر خبری نشد و بیژن طاهری دستیار شفر شد! با دوست مشترک تماس گرفتم و او گفت باشگاه تمایلی برای همکاری ندارد.»

تقوی بعد از توضیح کامل ماجرا به نوری هم طعنه زد و گفت:« برای برخی از دوستانی که گفته‌اند من با مصاحبه کردن خواسته‌ام مربی شوم، باید بگویم اگر در پست و مقامی قرار می‌‌گیرید، باید پخته‌تر با موضوعات برخورد کنید و اطلاعات‌تان بیشتر باشد. زمانی که شفر گفت من را نمی‌شناسد، عکس العمل نشان ندادم، بعدها خودش گفت که با من صحبت کرده است. حتما ایشان (نوری) بهتر از سرمربی مسائل را می‌داند. همانطور که گفتم مسئولان استقلال می‌توانستند حرفه‌ای‌تر با مسائل و شایعات نخواستن یا خواستن من برخورد کنند. شفاف می‌گفتند که نمی‌خواهیم با این آقا کار کنیم. من هم به تصمیمات احترام می‌گذاشتم.»

۹۶ ۲  
آی اسپورت
2017-11-13 16:21:00
نظر دهید

۲ نظر
تاج کبیر آسیا سرور پرس پولی سیا
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
کلا این کمیته فنی نه تنها هیچ سودی واسه تیم نداره بلکه این وسط خودش آتیش بیار معرکه هست و جز حاشیه سازی چیزی واسه استقلال نداره. احترام همه پیشکسوتها واجب و سرجاش ولی واقعا چندتا پیرمرد که 30 سال پیش فوتبال بازی میکردن و الان قطعا از دانش فنی روز دنیا کلی عقبن و چیزی سر در نمیارن مثلا از نظر فنی چه کمکی میتونن به تیم کنن؟؟؟
استق لول
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۳۱
مهد هر چی لولیه
استق لوله استق لوله
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر