فهرست
یک استقلال پشت فرهاد
یک استقلال پشت فرهاد

یک استقلال پشت فرهاد

آی اسپورت - نیمکت استقلال یک بار دیگر به فرهاد مجیدی رسید و او برای سومین بار، در میانه های فصل از راه رسید و هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت. او پیش از این، یک بار جانشین وینفرد شفر شده بود و بعد هم جانشین آندره آ استراماچونی شد، حالا نیمکت استقلال را از یک ایرانی یعنی محمود فکری تحویل گرفته است. فکری که قدر فرصت طلایی حضور بر روی نیمکت تیم محبوبش را ندانست و نتوانست آنطور که باید و شاید، از موقعیتی که نصیبش شد نهایت استفاده را ببرد. فکری راه چندان درستی را برای هدایت استقلال انتخاب نکرد و با تصمیماتی نسبتا اشتباه، نتوانست عملکرد فنی قابل قبولی را به نام خود ثبت کند و به همین دلیل، حمایت هواداران آبی را خیلی زود از دست داد و درنهایت فشار آن ها و انتقادات بی پایانشان یکی از اصلی ترین دلایل استعفای فکری بود چرا که او دیگر نتوانست در فضایی شکننده به کار ادامه دهد.

حالا اما نیمکت استقلال به کسی رسیده که اکثریت هواداران استقلال خواهان حضور او بودند. فرهاد مجیدی در دو مقطع پیشین حضور روی نیمکت آبی ها عملکرد بدی از خود به جای نگذاشته و همین مسئله، اصلی ترین دلیل تمایل آبی ها به بازگشت مجیدی بود. حالا اما فرهاد به حمایت هواداران نیاز دارد. هوادارانی که نشان داده اند چندان صبور نیستند و به لطف فضای مجازی و امکان ابراز نظری که در اختیار دارند، گاهی بسیار بی رحم می شوند و عملا امکان انجام کار را از مربیان و بازیکنان سلب می کنند. استقلال با فرهاد مجیدی قطعا از روز اول و بازی اول متحول نخواهد شد چرا که تغییر، احتیاج به زمان دارد و فرهاد هم باید خوب بداند که دیگر در استقلال فرصتی برای آزمون و خطا و تصمیمات غیرکارشناسی و نادرست نیست. هواداران استقلال قطعا به شرطی به حمایت های فعلی خود از فرهاد و کادرش ادامه خواهند داد که ببینند مسیر آبی ها زیر نظر سرمربی جدید، مسیر درستی است و این مسیر، منتهی به نتیجه گرفتن هم خواهد شد.

 

یک استقلال پشت فرهاد

فرهاد نشان داده که کارش را بلد است و اگر شرایط برایش فراهم شود و خودش هم  تصمیماتی درست بگیرد، می تواند استقلالی بسازد که مورد رضایت هواداران و مدیران باشد. هواداران و مدیرانی که حالا باید با خود عهد کنند که حداقل از سرمربی مورد علاقه و جدیدشان حمایت کنند و اجازه بدهند او طبق همین قراردادی که امضا کرده، 2.5 سال کارش را انجام بدهد و تیم مدنظرش را بسازد چرا که ثبات قدم در مسیر درست، اصلی ترین عامل در موفقیت های فوتبالی خواهد بود. این حمایت از همین امروز و با صحبت های مددی،مدیرعامل استقلال رسما آغاز شده و باید دید تا چه زمانی پایدار خواهد بود:« امروز در کنار آقای مجیدی از بزرگترین بازیکنان تاریخ باشگاه هستیم. ما با تمام وجود از ایشان در راه قهرمانی حمایت می‌کنیم. ایشان و کادرفنی‌اش قطعاً با تلاش شما بازیکنان می‌توانند دل هواداران را شاد کنند.»

 

محمد مومنی و حمایت از مجیدی

محمد مومنی، پیشکسوت استقلال درباره بازگشت دوباره مجیدی می گوید:« قاطعیت فرهاد مجیدی به موفقیت استقلال کمک می‌کند.مجیدی به بزرگی استقلال آگاه است و  بر اوضاع مسلط است.قهرمانی و موفقیت استقلال با مجیدی دور از انتظار نیست.»

 

علی موسوی:کاری مجیدی سخت است

علی موسوی مهاجم سال های نه چندان دور آبی ها می گوید:«کار مجیدی در استقلال دشوار است.امیدوارم فرهاد از این شرایط سخت به موفقیت رسیده و استقلال را از بحران نجات دهد.مجیدی می‌تواند با استفاده از تجربیاتی که دارد به موفقیت برسد.»

 

خبرآنلاین 

۷ ۳  
آی اسپورت
2021-03-05 20:59:00
نظر دهید

۳ نظر
مکتب فحش و ناسزا و دروغ و تزویر و هوچیگری
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹، ۰۰:۲۲
کل قزوین رو هم به پشتِ فرهاد اضافه کن:)))
قزوینی تاکستانی
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹، ۲۰:۵۲
پشت یحیی فعلا مشغولیم خوشگله
۳
تاجی
يكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹، ۱۰:۰۴
ای باریکلا... دمشون گرم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر