فهرست
تیم برانکو چند گل از آسیایی‌ها عقب است؟
تیم برانکو چند گل از آسیایی‌ها عقب است؟

تیم برانکو چند گل از آسیایی‌ها عقب است؟

آی اسپورت - نه الریان را که در بحران نتیجه‌گیری گرفتار شده می‌توان حریف ساده‌ای تلقی کرد و نه حتی الوحده را که برای رسیدن به مرحله گروهی باید از پلی‌آف بگذرد. الهلال هم که جای خود دارد. در واقع این تیم عربستانی جدی‌ترین حریف پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان است که برای موفقیت در این رقابت‌ها دست گذاشته روی عمر عبدالرحمان بهترین بازیکن آسیا در سال 2016. حال آنکه پرسپولیس بعد از یک سال دوری از لیگ قهرمانان، در حالی پا به این رقابت‌ها می‌گذارد که تا اینجای کار 5 بازیکن خود را از دست داده و هیچ بعید نیست که محمد انصاری هم این تیم را ترک کند. حال آنکه هنوز هیچ‌کدام از بازیکنان مورد نظر برانکو جذب نشده‌اند.

گذشته از تفاوت‌های پرسپولیس با حریفان آسیایی‌اش به لحاظ نیروی انسانی که هیچ‌رقمه با هم قابل مقایسه نیست، تیم برانکو در آماده‌سازی خود هم هرگز نمی‌تواند با آنها رقابت کند. پرسپولیس البته برای انجام بازی تدارکاتی از هر فرصتی استفاده می‌کند اما حریفانش تیم‌هایی از لیگ دسته یک و دسته دو هستند که قطعا نمی‌توانند تدارک خوبی برای تیم برانکو آن هم پیش از رقابت‌های آسیایی باشند. قرمزها البته در اردوی خود در امارات که آبان‌ ماه برگزار شد، دو بازی هم با تیم‌های آماتور شاهین دبی و انگلیسی‌های مقیم دبی انجام داد اما قرار نیست پیش از لیگ قهرمانان بازی بزرگی را تجربه کند.

این یکی از دلایل عصبانیت این روزهای برانکو هم هست که دیروز می‌گفت: «بیشتر تیم‌های اروپایی اردوی زمستانی خود را در منطقه آسیا برگزار می‌کنند و این بهترین فرصت برای ما است که با آنها بازی کنیم اما متاسفانه به دلیل اینکه برنامه‌های تیم‌ملی مشخص نیست، نمی‌توانیم برای خودمان برنامه‌ریزی کنیم.» حال آنکه الهلال در اردویی که از چند روز دیگر در ابوظبی برپا می‌کند، با تیم روستوف روسیه بازی خواهد کرد و برای یک بازی دوستانه با رئال مادرید هم درخواست داده است. البته که تیم‌های ایرانی را به لحاظ مالی نمی‌توان با تیم‌های پولدار عربی مقایسه کرد اما نیاز پرسپولیس به بازی‌های تدارکاتی بزرگ را هم نمی‌توان نادیده گرفت و بدون این بازی‌ها و اردوهای تدارکاتی مناسب، باید بشماریم ببینیم پیش از ورود به لیگ قهرمانان، تیم برانکو چند گل از رقبایش عقب‌تر است.

 

ایران ورزشی

۲    
آی اسپورت
2017-01-01 11:19:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر