فهرست
2.5 گل در هر بازی: پیکان جذاب‌ترین تیم لیگ
2.5 گل در هر بازی: پیکان جذاب‌ترین تیم لیگ

2.5 گل در هر بازی: پیکان جذاب‌ترین تیم لیگ

آی اسپورت- پرگل‌ترین بازی این فصل لیگ برتر، امروز در شهر قدس رقم خورد و پیکان جلالی، یک سمت آن بود. تیمی که این فصل بیشترین بازی‌های پرگل را رقم زده و پای ثابت جذاب‌ترین بازی‌های لیگ محسوب می‌شود.

4 بازی آخر پیکان، مجموعا 20 گل داشته‌اند. میانگین 5 گل در هر بازی که در استاندارد تمام دنیا، آمار فوق العاده‌ای محسوب می‌شود. در بازی‌های قبل هم مجموها 7 بازی پیکان، با رد و بدل شدن بیشتر از 4 گل تمام شد و تیم جلالی در این زمینه رکورددار لیگ برتر است. استقلال خوزستان که امروز جذاب‌ترین بازی فصل را به پیکان باخت، رقیب اصلی آن‌ها در این زمینه محسوب می‌شود. بازی امروز، ششمین بازی استقلال خوزستان بود که با رد و بدل شدن بیشتر از 4 گل به پایان رسید.

پیکان امروز با این 7 گل، میانگین گل‌های رد و بدل شده‌اش در هر بازی را به 2.59 گل رساند و با سبقت از استقلال، صاحب هیجان انگیزترین بازی‌های لیگ شانزدهم شد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-14 18:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بی نام
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۷
پیکان تیم با کیفیتیه بازیهای قبلیشم نشون میداد از لحاظ اماده سازی یکی از بهترین تیمهای ایران حتی در بازی با تیمهای پرطرفدار پایتخت استقلال و پرسپولیسم نمایش جالبی داشته این فصل فکر میکنم تو ادامه فصلم موفق باشن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر