فهرست
پیشنهاد روز: دربی سرخابی‌ها به نفع زلزله‌زدگان
پیشنهاد روز: دربی سرخابی‌ها به نفع زلزله‌زدگان

پیشنهاد روز: دربی سرخابی‌ها به نفع زلزله‌زدگان

آی‌اسپورت- سرمربی آلمانی استقلال پیشنهاد کرده دو تیم استقلال و پرسپولیس با حضور بازیکنان قدیمی خود مقابل هم قرار بگیرند. شفر شب گذشته در همین خصوص با برانکو تلفنی صحبت کرد و امروز نیز در مجموعه آزادی با سرمربی پرسپولیس دیدار کرد و به برانکو گفت قدیمی های دو تیم به نفع زلزله زدگان مقابل هم قرار بگیرند. شفر معتقد است با توجه به فشار بازی های لیگ امکان اینکه دو تیم با بازیکنان فعلی مقابل هم قرار بگیرند نیست و بهتر است قدیمی های دو باشگاه در این دیدار حاضر باشند. شفر حتی از بازیکنانی همچون علی دایی و علی کریمی نام برده هر چند با توجه به شرایط فعلی بعید به نظر می رسد این دو چهره حضور در چنین دیداری را قبول کنند.

خبرورزشی

۸۴ ۲  
آی اسپورت
2017-11-19 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ميلاد
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۳۲
شايد بهتر باشه بجاي دربي از يك تيم ملي خوب مثلا ايتاليا دعوت بشه براي كاره خير به ايران سفر كنه. درامدش رو هم به هموطنان اسيبديده از زلزله اختصاص بديم. هم كمك به نيازمندان شده هم ما بازي تداركاتي خوبي رو تجربه ميكنيم. البته تيمهاي ديگري رو هم ميشه دعوت كرد . پرتغال يا هلند.
آنتی شومن
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۱۹
زر مفت نزنيد بابا ... اين دو تا تيم هزار تا مشکل مالي دارند! کلي هم به زلزله زده ها کمک کردند! تنها محل درامدشون همين بليط فروشيه. چرا صدا و سيماي ميلي درامد تبليغات اين بازي رو نميده کمک به زلزله زده ها؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر