فهرست
کنفرانس سایپا-سیاه‌جامگان/ دست خلعتبری!
کنفرانس سایپا-سیاه‌جامگان/ دست خلعتبری!

کنفرانس سایپا-سیاه‌جامگان/ دست خلعتبری!

آی اسپورت- دیدار سایپا و سیاه‌جامگان با یک گل به سود تیم میزبان به پایان رسید. در کنفرانس خبری پس از بازی هم مانند مسابقه، همه صحبت‌ها تحت تاثیر گلی بود که محمدرضا خلعتبری زد.

حسین فرکی، سرمربی سایپا

  • قابل پیش بینی بود که هر تیمی مقابل ما قرار می گیرد تلاش می کند فشار بیاورد.مضاف بر اینکه در خانه خودمان بودیم و هر تیمی در خانه خودش بازی کند به دنبال پیروزی است.اگر پیروز نمی شدیم فشار و استرس دوچندان می شود.روی اوضاع تیم اشراف داشتیم و برای پیروزی به زمین رفتیم.گفته بودم تساوی نه به کار ما می آمد و نه سیاه جامگان و فقط پیروزی بود که می توانست ما را امیدوارتر کند.به تیمم تبریک می گویم چون در شرایط بحرانی پیروز شدیم.هنوز به زمان نیاز داریم تا نفرات جدید با سایرین هماهنگ شوند.هنوز کمبود در تمام کردن داریم.ولی با همه وجود تلاش می کنیم شرایط را فراهم کنیم.
  • درباره کلانتری باید بگویم که این بازیکن از سیاه جامگان به جمع ما آمده بود و نگاه من به او فنی بود. او بازیکن با کیفیتی است. دو بازی قبل هم برای ما بازی کرده بود و سه بازی بود که برای ما به میدان رفته بود. امروز یهک مقدار احساس کردم که حساسیت بازی و شناخت حریف از او اجازه نمی دهد آزادی عمل خود را نشان دهد. البته گاهی اوقات بازیکنان مقابل تیم قبلیشان خوب کار می کنند و گاهی اوقات هم اینگونه نیست.
  • عزیزی دوست خوب من هستند. حق دارد. جایگاه تیم آنها مثل ماست. اعتراض او به داوری بود و به طور کلی حرف او این بود که داور چرا تصمیمش را عوض کرده است. ما هم چون خیلی قوانین و مقررات در بحث داوری به طور صد در صد آشنا نیستیم نمی‌توانم چیزی بگویم. خود عزیزی و خلعتبری بحثشان دوستانه بود. خلعتبری گفت من توپ را با دستم نزدم. من هنوز فیلم بازی را ندیدم و فقط حرف خلعتبری را به شما می گویم.

خداداد عزیزی، سرمربی سیاه‌جامگان

  •  به ما گفته اند درباره داوری حرف نزنیم. من از کامرانی فر و اصفهانیان می خواهم فیلم بازی را حتما ببینند. خلعتبری با دست توپ را جلو انداخت و زرگر سوت زد و هند اعلام کرد ولی به دلیل اعتراض بازیکنان سایپا به سمت کمک داور رفت و رای را برگرداند.
  • الان سه امتیاز یا یک امتیاز ما را بر می گرداند؟ اگر یک نابینا هم باشد می داند که با دست توپ را زدن هند است. آقای زرگر در بازی با ماشین سازی هم یک بازیکن ما را اخراج کرد و پنالتی ما را نگرفت و یک نفر از آنها را اخراج نکرد. هیچ اتفاقی هم نیافتد. من چیزی بگویم مرا محروم می کنند آن هم از مدل بدون اعتراض. ما تیم خود را درست کرده ایم، آقای اصفهانیان شما داوری خود را درست کنید. زرگر چهار اشتباه در دوبازی ما داشته است. آقای زرگر دنبال چه چیزی در این اشتباهات هستید؟ هیچ حرفی ندارم بزنم.
  • جالب است که خلعتبری آمده به من می گوید بازیکن تیم من هم باید اخراج شود. چرا باید اخراج شود؟ فوتبال یک طرفش برد است و یک طرفش باخت. الان کمیته انضابطی و آقای حسن زاده باید ورود کنند. داوران چقدر باید اشتباه کنند؟ ما چرا باید تاوان اشتباهات زرگر را بدهیم؟ نمی دانم او با خود چه فکر کرده که رایش را عوض کرده است.
۱    
آی اسپورت
2017-01-23 17:38:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر