فهرست
واکنش عجیب تیم عراقی به بازی کردن طارق!
واکنش عجیب تیم عراقی به بازی کردن طارق!

واکنش عجیب تیم عراقی به بازی کردن طارق!

آی اسپورت - طارق همام هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال، روز گذشته (سه‌شنبه) در اقدامی عجیب، برای تیم نیروی هوایی عراق در دیداری تدارکاتی بازی کرد. این در حالی است که او طبق اعلام باشگاه استقلال مصدوم بود! باشگاه نیروی هوایی هم در بیانیه‌ای در خصوص بازی کردن طارق این چنین توضیح داده است: «کسانی که درباره وضعیت طارق پیگیر هستند، باید بدانند که روزهای آینده، فیفادی و زمان استراحت باشگاه‌ها است و بازیکنان برای تیم‌های کشورشان بازی می‌کنند. طارق با قدرت بازی کرد تا به فدراسیون فوتبال کشورش ثابت کند که مصدومیتی ندارد، چرا که پیش از این گفته شده بود مصدوم است و به همین خاطر به تیم ملی عراق دعوت نشده بود.»

طارق هم در این باره گفت: «مصدومیتم نگران‌کننده نیست. تیم ملی فراتر از هر مسئله‌ای است. به مدیر فنی تیم ملی اعلام کردم که تمایل دارم در بازی‌های چهارجانبه حضور داشته باشم. از پزشک تیم ملی خواستم که یکسری معاینات انجام دهد، اما مدیر فنی به گزارش پزشکی باشگاه استقلال اکتفا کرد. حضورم در تمرینات نیروی هوایی عراق، به خاطر حفظ آمادگی بدنی‌ام بوده است.

نکات عجیبی در این بیانیه وجود دارد. طارق در حال حاضر عضو استقلال است و در فیفادی هم باید در تمرینات تیم ملی عراق حاضر شود نه در تیم سابق باشگاهی‌اش! اگر او در این دیدار مصدومیتش تشدید می‌شد چه اتفاقی رخ می‌داد و چه کسی باید پاسخگو می‌بود؟ شاید بد نباشد باشگاه استقلال در این باره سخت‌گیری بیشتری کند و از طریق قانونی اقدام کند تا از تکرار این اتفاقات که بازیکنان عراقی در آن ید طولایی دارند جلوگیری کند.

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-10-09 15:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
یاد جاتواریو افتادم.رفت برزیل که استراحت کند،در یک تیم محلی بازی کرد،مصدوم شد و برگشت و تمام.
۳
میم
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۲
فتحی مدیر تیم استقلال ادعا میکرد که بعد از دربی بازیکنان پرسپولیس با خشونت ، این بازیکن عراقی رو مصدوم کرده اند! و این بازیکن قادر به بازی کردن برای مدتی نیست!‌
این خبر رو براش بفرستید. بماند که در دربی تعمدا بازیکنان پرسپولیس رو می زدند و ماهینی مصدوم شد اما ضارب کارت زرد هم نگرفت!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر