فهرست
پیش فصل NBA؛ تدوام پیروزی های گلدن استیت و شیکاگو
پیش فصل NBA؛ تدوام پیروزی های گلدن استیت و شیکاگو

پیش فصل NBA؛ تدوام پیروزی های گلدن استیت و شیکاگو

 آی اسپورت- بامداد روز یکشنبه، 7 بازی دیگر از سری مسابقات پیش فصل برگزار شد. در اولین بازی مهم انجام شده تیم های ساکرامنتو کینگز و واشنگتن ویزاردز به مصاف یکدیگر رفتند که در یک بازی زیبا و نمایشی این تیم ساکرامنتو بود که توانست با حساب 124-119 بر رقیب خود غلبه کرده و دومین پیروزی خود در مسابقات پیش فصل را کسب کند. در تیم ساکرامنتو دَرِن کالیسون با کسب 22 امتیاز، 3 ریباند و 8 پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود، علاوه بر کالیسون، ستاره کنیگز یعنی دمارکوس کازینز نیز 22 امتیاز، 5 ریباند و 6 پاس منجر به گل را به ثبت رساند اما نکته منفی در خصوص این آمار خوب کازینیز، 7 ترن اور او بود. در مقابل تری بورک با کسب 14 امتیاز و 10 پاس منجر به گل بهترین بازیکن ویزاردز بود.

در دومین بازی مهم برگزار شده، نیویورک نیکس در مدیسون اسکور گاردن میزبان بوستون سلتیکس بود. در پایان این مسابقه، این تیم سلتیکس بود که توانستند با نتیجه 119-107 نیویورک نیکس را از پیش رو بردارد. در تیم بوستون آر جِی هانتر با کسب 17 امتیاز بهترین عملکرد را در بین سلتیکسی ها داشت و در تیم نیویورک ماینداگاز  کوزمینسکاس با کسب 18 متیاز، 10 ریباند و 3 پاس منجر به گل بهترین بازیکن نارنجی پوشان بود، اما این برای پیروزی مقابل سلتیکس کافی نبود. گرچه در این مسابقه از دریک رُز در ترکیب نیکس استفاده نشد.

در سومین بازی حساس، تیم های شیکاگو بولز و میلواکی باکس در BMO Harris Bradley Center سالن اختصاصی تیم میلواکی به مصاف هم رفتند که سر انجام این تیم شیکاگو بود که توانست با حساب 107-86 میلواکی را شکست دهد. در تیم شیکاگو آیزیا کِینِن با کسب 25 امتیاز، 5 ریباند و 4 پاس منجر به گل سهم بزرگی در کسب پیروزی تیمش داشت و در تیم میلواکی جباری پارکر توانست 21 امتیاز، 6 ریباند و 4 پاس منجر به گل را به نام خود ثبت کند. گفتنی است در تیم شیکاگو از ستاره های این تیم استفاده نشد و راجان راندو، دوین وید و جیمی باتلر به همراه تاژ گیبسون تنها نظاره گر بازی بودند.

در آخرین مسابقه برگزار شده شاهد دیدار جذاب گلدن استیت واریرز و لس آنجلس لیکرز بودیم. این مسابقه که در لاس وگاس برگزار می شد اولین نبرد لوک والتون با گلدن استیتی بود که چند سالی در آنجا مربیگری کرده بود و رو در رو قرار گرفتن والتون و استیو کر نیز شدیدا بر زیبایی های این بازی افزوده بود. در پایان این تیم گلدن استیت بود که موفق شد با نتیجه 112-107 بر لس آنجلسی ها غلبه کرده و چهارمین پیروزی خود را ثبت کند. در تیم گلدن استیت کلی تامپسون با کسب 24 امتیاز، بهترین امتیاز آور تیمش بود و علاوه بر تامپسون، کوین دورانت هم توانست 17 امتیاز، 5 ریباند و 2 پاس منجر به گل را ثبت کند. اما در مقابل جردن کلارکسون با 15 امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود.

 

دیترویت پیستونز 76-97 فیلادلفیا سونی سیکسرز
واشنگتن ویزاردز 124-119 ساکرامنتو کینگز
بوستون سلتیکس 107-119 نیویورک نیکس
مینسوتا تیمبروُلوز 96-101 میامی هیت
ممفیس گریزلیز 125-134 هیوستون راکتس
میلواکی باکس 107-86 شیکاگو بولز
گلدن استیت واریرز 107-112 لس آنجلس لیکرز

 

 طرفداری

۱    
آی اسپورت
2016-10-16 17:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر