فهرست
آزمون و شماره 33: به نام پدر
آزمون و شماره 33: به نام پدر

آزمون و شماره 33: به نام پدر

آی اسپورت - سردار آزمون عصر امروز با قراردادی یک‌ساله رسماً به تیم روبین کازان روسیه برگشت. مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است در این تیم شماره 33 را بر تن کند. دلیل پوشیدن شماره 33 توسط سردار آزمون در روبین کازان این است که خلیل آزمون، پدر سردار، زمانی که به‌عنوان بازیکن والیبال فعالیت می‌کرد، همین شماره را به تن داشت. حالا سردار به یاد پدرش برای فصل بعد این پیراهن را بر تن خواهد کرد.

شماره آزمون در تیم‌هایش، معمولا 20 بود و او در روبین کازان نمی‌توانست این شماره را از میخو کاکتاس بازیکن کروات تیم بگیرد. به همین خاطر هم سراغ شماره 33 رفت تا هم خاص بودن شماره‌اش را حفظ کند و هم ادای دینی به پدرش داشته باشد. آزمون سال‌ها قبل، به لطف رابطه پدرش با قربان بردیف پیراهن کازان را پوشید.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-07-14 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کاش میشد ازین آدم خبر نذارید
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
یه چیزی تو مایه های تتلو
محسن
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
پیشنهاد لاتزیو و تاتنهام و لیورپول و .... چی شد پس این حتی از تیم های بزرگ روسیه هم پیشنهاد نداره
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۰۲:۱۷
فکرکنم نیم فصل برده ای بردی اف !!! از تیم های فرا زمینی هم پیشنهاد دریافت کند . در جدید ترین شایعات آمده است که شاید به پالسلولای کشور لاسپالیای قاره هوراپای سیاره مریخ بپیوندد . این خبری است که سایت پاسکای لاسیپوارت لماردید کشور لاسپالیای منتشر کرده البته که فرازمینی ها 6 ماه جلوتر از ما حرکت می کنند و الان نقل و انتقالات زمستانی آینده رو رصد می کنند البته گفتنی است رقیب جدی تیم فرازمینی پالسلونا ، رستوف روسیه در سیاره زمین است و در ادامه خبر آمده که خود سردار تاکید کرده قصد جدایی از روبین کازان را ندارد و اگر قرار بر جدایی باشد باید به امر اربابش باشد که احتمالا روستوف مقصد احتمالیشباشد .... حالا یه عده میاند می گند سردار بیچاره به سایتهای فرازمینی هم پول داده تا براش بازارگرمی کنند.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر