فهرست
اعترافات دیرهنگام افتخاری؛ از جباری تا بویان
اعترافات دیرهنگام افتخاری؛ از جباری تا بویان

اعترافات دیرهنگام افتخاری؛ از جباری تا بویان

آی اسپورت - در روزهای پرتلاطمی که باشگاه استقلال تجربه می‌کند و در گیر و دار نقل و انتقالاتی این باشگاه، مجتبی جباری هم از دنیای مستطیل سبز خداحافظی کرد تا وی نیز در این روزها در کانون توجه قرار بگیرد. بعد از خداحافظی او بود که نقل قولی افشاگرانه از سیدرضا افتخاری در رسانه‌ها در خصوص جباری و بازگشت وی به استقلال منتشر شد. مدیرعامل استقلال بعد از یک سال پرده از راز قرارداد با جباری برداشت و اعلام کرد همان زمان ایفمارک مصدومیت وی را تایید کرد اما بنا به اصرار منصوریان او را جذب کردیم.

شاید اصرار منصوریان برای جذب یک بازیکن مصدوم گناه تلقی شود، اما پذیرش این اصرار از سوی مدیرعامل که مقام بالادست سرمربی است را هم می‌توان عذر بدتر از گناه دانست. مدیرعامل یک باشگاه می‌تواند بنا به ادله کافی و لازم زیر بار اصرار سرمربی تیمش با هر خواسته غیر منطقی نرود و این نه تنها امر غیر طبیعی نیست، بلکه شیوه درست تر در مدیریت باشگاه است. هرگونه درخواست های غیر منطقی از سوی سرمربیان یک اشتباه است اما پذیرفتن این درخواستها با علم به اشتباه بودن آن از سوی مدیران اشتباهی به مراتب بزرگتر محسوب می‌شود.

البته این تنها باری نبوده است که مدیرعامل استقلال خواسته‌های سرمربیان تیمش را با علم به اشتباه بودن آن پذیرفته و در آینده به آنها اعتراف کرده است. افتخاری چندی پیش هم اعلام کرد از ابتدا با حضور بویان در استقلال مخالف بوده اما با اصرار شفر وی را جذب کرده است.

اگر مجتبی جباری باوجود مصدومیت جذب استقلال شد، با استناد به گفته مدیران این باشگاه مبلغ قراردادش بازی به بازی بود و نمی توانست بار مالی چندانی برای این باشگاه داشته باشد. ضمن این که مجتبی جباری از محصولات آکادمی استقلال بود، سالهای سال برای این تیم زحمت کشید و بهترین سالهای فوتبالش را با پیراهن آبی سر کرد، کاپیتان این تیم بود، هواداران خاطرات خوشی از او داشتند و شاید حق جباری بود و بازیکنی در این حد بود که آخرین سال فوتبالش را با پیراهن استقلال سر کرده و با پیراهن این تیم خداحافظی کند و اصرار منصوریان بر جذب جباری علیرغم مصدومیتش می توانست این توجیهات را داشته باشد. توجیهاتی که البته مدیرعامل می توانست آنها را نپذیرد. اما وقتی پذیرفت هم بهتر بود که با گذشت یک سال از آن بار دیگر پرونده آن را باز نکند.

اما اصرار شفر برای جذب بازیکن در حد بویان می‌تواند سئوال بر انگیز باشد. بویان مجتبی جباری نبود که سالهای زیادی برای استقلال بازی کرده باشد و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه باشد. کاپیتان این تیم نبود و گذشته از آن رزومه قوی هم نداشت. او قبل از پیوستن به استقلال ماه های زیادی را بازی نکرده بود و حضورش در این تیم هم اصلا موفقیت آمیز نبود. حال این که چرا مدیرعامل استقلال باتوجه به جمیع جهات و به خصوص باتوجه به رزومه نه چندان قوی بویان با اصرار شفر حاضر به عقد قرارداد با وی شد و بعدا نیز به آن اعتراف کرد.

مهر

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-07-14 15:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
کیسه حکومتی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
حرف های ملکی در جمع هواداران کیسه را بذارید رو سایتتون تا بفهمید این تیم چقدر کثیف و حکومتیه.
اعتراف ملكی فساد مالی 500 هزارتا ارز غیر قانونی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به اعتراض یکی از هواداران که وزیر ورزش به استقلال کمک نمی‌کند گفت: این حرف‌ها را نزنید اصلا اینطور نیست من یک و سال و نیم است که در این باشگاه حضور دارم و می‌دانم که وزیر به استقلال کمک کرده، او در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد و شما نباید از او انتقاد کنید. این حرف‌ها را هم نزنید که وزیر پرسپولیسی است. به شخصه او در مقاطع مختلف به تیم ما کمک کرده است.
110
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
اعتراف به دلالی شوفر امروز روز رسوایی کیسه اس فقط کسی نیست به این رسوایی ها رسیدگی کنه
۶
اشکان4
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
@کیسه حکومتی
دوست عزیز پرسپولیسی
لحن کامنت شما به حدی منزجر کننده تلخ ،تیز و سیاه همراه با کینه و چرک هست که بیشتر نمایانگر شخصیت درونی شما می باشد! دقیقا مثل ادبیات دلواپسان
پس اینکه به تیم بزرگ استقلال میگی تیم حکومتی بیشتر به این دلیله که برچسب تیم حکومتی که لایق خودتون هست رو از خودتون دور کنید ولی بدونید بعد از دیدار روحانی و اردوغان وضعیت دیگر به حالت سابق باز نگشت،روز خوش دوست من!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر