فهرست
آقاخان و شیری در راه منشا و نعمتی؛ صادرات بی‌مزد و بامنت
آقاخان و شیری در راه منشا و نعمتی؛ صادرات بی‌مزد و بامنت

آقاخان و شیری در راه منشا و نعمتی؛ صادرات بی‌مزد و بامنت

آی اسپورت - مجید جلالی یکی از مربیانی است که همیشه انتقادات زیادی به قوانین فوتبالی به خصوص قوانین نقل وانتقالاتی و سربازی داشته است.  قوانینی که در بسیاری از مواقع ضرر و زیان زیادی هم به او وارد کرده است. بدترین ضربه‌ای که به تیم مجید جلالی وارد آمد جدایی محمدرضا اخباری از این تیم بود. دروازه‌بان جوانی که در سایپای مجید جلالی چهره شد اما در بهترین روزهای فوتبالی‌اش به دلیل بحث سربازی به تراکتورسازی رفت.

اخباری تنها بازیکنی نبود که در روزهای خوبش از دست مجید جلالی رفت و این مربی نتوانست از او استفاده کند. بازیکنان زیادی هستند که در تیم مجید جلالی یا تیم‌های مشابه رشد پیدا می‌کنند و بدون کوچکترین منفعتی برای باشگاه مبدا به تیم‌های بزرگتر ترانسفر می‌شوند. پیکان را در این دو فصل شاید بتوان رکورددار صادرات به تیم‌های بزرگ لیگ دانست. این تیم در فصل گذشته سه بازیکن خوبش را از دست داد. منشا و سیامک نعمتی به پرسپولیس رفتند و سیاوش یزدانی به سپاهان پیوست. داستانی که در این فصل هم در حال تکرار است. مهدی شیری به پرسپولیس رفته و پیام نیازمند که یکی از پدیده‌های فصل گذشته بود راهی سپاهان شده است. مرتضی آقاخان هم مذاکرات جدی با تیم‌های دیگر داشته است و او را باید جداشده قطعی دانست.

از یک سو پیشرفت این همه بازیکن خوب که سوژه‌های اصلی نقل وانتقالاتی باشند عملکردی قابل تقدیر از باشگاه پیکان و کادرفنی این تیم است و از سویی دیگر یک علامت سوال بزرگ را بوجود می‌آورد. قرارداد این بازیکنان چطور بسته می‌شود که آنها به محض درخشش حتی قبل از این که نقل و انتقالات به صورت رسمی شروع شود تیم فصل بعدشان را هم انتخاب کرده و ساز جدایی سر می‌دهند؟ بدون این که سودی به باشگاه پیکان رسیده یا مانعی جلوی راه آنها قرار داشته باشد و باز هم کادرفنی و یک تیم بدون بازیکن می‌ماند. به جای گرفتن رقم فروش مناسب هم، فقط جلالی در طول فصل با مصاحبه‌هایش منت این بازیکنان را سر باشگاه‌ آینده می‌گذارد. این بار دیگر نمی‌شود قوانین فوتبالی و سربازی را سیبل انتقاداتی قرار داد و ایراد و اشکال را باید از درون باشگاه جست و جو کرد.

نود

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-05-27 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
لنگ حقیر 2زاری
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۴
آقا این شیری اصلا استقلالیه همه مصاحبه های پارسالش و اینکه التماس میکرد بیاد استقلال همه موجوده. کلا لنگ تبدیل شده به شعبه دوم استقلال. هر بازیکن استقلالی که ما جذبشون نکردیم و راهشون ندادیم لنگ رفته با هزینه های گزاف جذبشون کرده از ندای قلب و بانشاد لایی وند و شایان مصلح بگیر تا همین شیری
کیسه چرک
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۱
از نظر کیسه کشای توهمی کلا همه کیسه کش هستن حالا بگذریم امثال چشمی و کنعانی و حیدری رو با لگد انداختیم بیرون [...] اگه اینطوری حساب کنی قائدی و کاوه رضایی و بیت سعید هم پرسپولیسی بودن. در اخر بازیکنان در دو صورت میرن کیسه یا پرسپولیس اونا رو نخواد یا پول بیشتر.
00
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
همین امروز مسئول نقل و انتقالات کیسه از پیشنهاد تاریخی کیسه حرف زد البته قبلا هم کیسه فقط با پول و اپشن بیشتر بازیکن گرفته از رضایی گرفته تا قائدی و باقری. همینایی که امروز اسطوره کیسه هستن اضافه های تمرین پرسپولیس بودن
۴
ًًQQ
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۵
منطق کیسه کشا: همه بازیکنانی که کیسه بهشون پیشنهاد میده کیسه کش هستن چه بیان کیسه چه نیان! عکس کاوه رضایی که داشت پرچم پرسپولیس رو میبوسید اومد بیرون ولی کیسه با پول بیشتر قاپیدش، قائدی پرسپولیسی بود، بیت سعید پرپسولیسی بود، فرشید باقری حتی همین شجاعیان التماس پرسپولیسیا میکرد واسه گرفتن رضایت نامه ولی کیسه پیش دستی کرد. میبینی کیسه فقط و فقط یه شانس داره برای بازیکن گرفتن اونم همین راهی هست که در پیش گرفته یعنی قراردادهای عجیب و غریب و زیاد
۵
Vahid
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۳
این لنگیایه متوهم چی میگن باز
قائدی تو کدوم رده سنی بازی کرد؟
همین کانالا لنگی نوشتن لنگیه شد لنگی؟ خخخ
کاوه تو کدوم رده بوده؟
شجاعیانو دو فصل استقلال دنبالش بود قبله علیرضا منصوریانم تا مرزه استقلالی شدن پیش رف بعد لنگیه؟ خخخ
شیری تو رده ها سنی استقلال بود سال پیشم قرار بود ییاد استقلال از خداشم بود که بیاد ولی‌نگرفتش استقلال اخر خخخ
علی علیپور بازیکن استقلال بود محمد انصاری بازیکن استقلال بود محسن مسلمان با لباس استقلال تو دفتر مدیر عامل عکسم انداخت
وحید امیریو اون بازیکن دیگه که منظورش سید جلالی بود که برانکو نخواسته بودش به گفته کی روش با استقلال توافق کرده بودن، بیرانوندم که خودش گفته بود استقلالیه:)
در کل لنگ داره استقلالB , رو میبنده واسه همینم رسیده تا یک هشتم خخخ
۶
((
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
این دقیقا همون حرفیه که داریم میزنیم اینکه یه کانال کیسه کش گفت یه بازیکن کیسه کشه سریع قوبل میکنید برعکس درست نیست ؟؟؟ خخخخ واقعا که بچه هستین شما کیسه کشا.
خسرو حیدری از پایه های پرسپولیس نبود؟
روزبه چشمی از پایه های پرسپولیس نبود؟
کاوه رضایی اولین مذاکراتش با پرسپولیس نبود کیسه با پول بیشتر پرید وسط؟
فرشید باقری اولین بار نیومد باشگاه پرسپولیس باز کیسه با پیشنهاد نجومی اومد جلو؟
کنعانی بازیکن پایه پرسپولیس نبود؟
مجید حسینی تو برنامه نود نگفت پرسپولیسه؟
پژمان منتظری نگفت علاقه دوران فوتبالیش با الان فرق میکرده؟
برزای پرسپولیسی نبود؟
اینکه لیست برانکو رو بذارین جلو خودتون رو با پیشنهادات تاریخی اونا بخرید واسه تون نون و اب نمیشه
۱
محسن
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
کسی نیست بابت زحمات جلالی در امر بازیکن سازی و معرفی چهره های جوان،مسخره کند؟ دوزاریهایی که امروز با کیروش،دهن به دهن شدند موقع انتقاد جلالی از کیروش نطرشان چی بود؟
۴
فرهاد
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
دیگران می سازند مافیایی ها با پول بیت المال می دزدند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر