فهرست
آماربازی با ناپولی-بارسا؛ تکرار ناکامی
آماربازی با ناپولی-بارسا؛ تکرار ناکامی

آماربازی با ناپولی-بارسا؛ تکرار ناکامی

آی اسپورت - در جریان تساوی 1-1 ناپولی و بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، مرتنز به بهترین گلزن تاریخ ناپولی بدل شد و گریزمان پس از 9 دیدار در زمین حریفان موفق به گلزنی شد. نکات آماری این دیدار به شرح ذیل است:

 

بارسلونا در 6 دیدار اخیرش در زمین تیم های ایتالیایی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا طعم برد را نچشیده و 2 تساوی و 4 شکست دریافت کرده است.

ناپولی و بارسلونا هنوز در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، شکست نخورده اند.

بارسلونا هر دو بار قبلی که در لیگ قهرمانان اروپا در دیدار رفت و در زمین حریف با نتیجه 1-1 به کارش خاتمه داده بود، در دیدار برگشت شکست خورده و از دور مسابقات حذف شده است. شکست 3-2 مقابل زسکا مسکو در سال 1992 و شکست 2-1 مقابل یوونتوس در سال 2003.

بارسلونا در هر یک از هفت دیدار اخیر خارج از خانه اش در تمامی رقابت ها، گل اول بازی را دریافت کرده است.

بارسلونا تنها در یکی از 9 دیدار اخیر خارج از خانه اش در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب برد شده است.

کیکه ستین اولین مربی بارسلونا از زمان لوییس فن خال (شکست 3-2 مقابل نیوکاسل در سپتامبر 1997) است که در اولین حضورش بر روی نیمکت این تیم در لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب برد نمی شود.

دریس مرتنز موفق به ثبت گل شماره 121 خود با پیراهن ناپولی شد تا به صورت مشترک با مارک همشیک بهترین گلزن تاریخ باشگاه لقب گیرد.

آنتوان گریزمان موفق شد گل شماره 24 خود در لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر رساند.

آنتوان گریزمان موفق شد اولین گل خارج از خانه خود در لیگ قهرمانان اروپا از فوریه 2017 (اتلتیکو مادرید مقابل بایرلورکوزن) را به ثمر رساند. وی طی این مدت 9 گل به ثمر رسانده بود که همگی در دیدارهای خانگی بود.

کوستاس مانولاس برای پنجاهمین بار در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت.

     
آی اسپورت
2020-02-26 21:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر