فهرست
انتخابات یک نامزده و یک برنده ای!
انتخابات یک نامزده و یک برنده ای!

انتخابات یک نامزده و یک برنده ای!

 آی اسپورت- یک تبریک و تشکری هم داشته باشیم از کلیه عزیزانی که در هفته های اخیر ، فضای ورزش را با نوعی از انتخابات به شدت چالشی و دو قطبی شده مواجه کرده اند. انتخاباتی پرشور و پر از هیجان که جا داشت توجه نهادهای بین المللی را هم به خود جلب کند! انتخاباتی بین نامزد برنده و نامزدهای در مجمع شرکت نکرده! جدا باید تبریک بگوییم به برگزار کنندگان این چند نمونه انتخابات پر شور و گرم! یک نمونه اش همین انتخابات چند ساعت قبل در فدراسیون چوگان! جایی که از بین 8 نامزد، 6 نفر اصلا به خود زحمت نداده اند در جلسه حاضر شوند و از بین دونفر باقیمانده هم یک نفر انصراف داده!

غیر از انتخابات هیات رییسه فدراسیون فوتبال و غیر از انتخابات فدراسیون کاراته، بقیه انتخابات برگزار شده با همین فرمول«همه بکشید کنار که یک نفر رای بیاورد» برگزار شده اند! جالب نیست؟

دستکم یک نفر علم می شد که 5 تا دانه رای بیاورد! دستکم یکی شرکت می کرد که یک تعداد رای به نامش در بیاید! این چه انتخاباتی است؟ با نامزدهایی که ثبت نام می کنند اما دسته جمعی در مجمع شرکت نمی کنند نباید برخورد شود؟

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-31 15:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
به نظرم این نوع انتخابات بخاطر دخالت وزارت ورزش هست. یه کاندید اصلی تعیین میکنن به بقیه هم میگن کنار بکشن. در واقع این انتخابات یه روش انتصاب هست تا انتخاب تا یه جورایی سر فدراسیون های جهانی کلاه بذاریم، نگن دولت دخالت میکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر