فهرست
الغرافه پرسپولیس را پولدار می‌کند؛ تا آخر هفته
الغرافه پرسپولیس را پولدار می‌کند؛ تا آخر هفته

الغرافه پرسپولیس را پولدار می‌کند؛ تا آخر هفته

آی اسپورت - انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر حدود ۹۲۰ هزار دلار برای این باشگاه قطری هزینه داشت. مدیران باشگاه الغرافه قطر به ازای پرداخت ۵۲۰ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس و دستمزد ۴۰۰ هزار دلاری برای طارمی توانستند مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار بگیرند. مسئولان باشگاه الغرافه قطر طبق قول و قراری که با مدیران پرسپولیس داشتند پس از امضای قرارداد با مهدی طارمی، ظرف ۴۸ ساعت به حساب این باشگاه تمام مبلغ را واریز می کنند تا امور مربوط به صدور کارت آی. تی. سی طارمی توسط باشگاه پرسپولیس انجام شود.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-01-09 10:27:00
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۳۲
الان ارزش مدیری توانمند و مقتدری مثل طاهری مشخص میشه. مدیران پرسپولیس عرضه نگه داشتن بازیکنی که قرارداد داره را ندارند به بهانه اینکه طارمی دلش با پرسپولیس نیست. این چه حرفیه!!؟ اونم با بازیکنی که بیشترین ضربه را به پرسپولیس زده و پرسپولیس بخاطر دسته گل این آقا محرومه. اگه قراردادش را تمدید نمیکنه الان هم نباید از تیم بره. مدیران باشگاه دارند پرسپولیس را نابود می کنند. ذره ای اقتدار در مدیران تیم نیست. از طارمی بی عقل انتظاری داریم. از مدیران عاقل! پرسپولیس با چه توجیهی گفتند بره با تیم قطری قرارداد ببنده!!؟؟
مرتضی
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۱
معلومه سبیل مدیر ها رو هم چرب کرده که به این راحتی اجازه دادند بره . باید نگهش می داشتند و تا آخر فصل از روی سکو ( حتی رو نیمکت هم نه ) بازی ها رو تماشا میکرد .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر