فهرست
تراکتور-استقلال؛ تغییر ۷۰درصدی نسبت به دور رفت
تراکتور-استقلال؛ تغییر ۷۰درصدی نسبت به دور رفت

تراکتور-استقلال؛ تغییر ۷۰درصدی نسبت به دور رفت

آی اسپورت – روز جمعه بازی تراکتورسازی و استقلال در شرایطی در تبریز برگزار می‌شود که تغییرات زیادی درترکیب دو تیم نسبت به بازی رفت ایجاد شده است. ضمن اینکه سرمربی استقلال هم عوض شده و دیگر خبری از علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال نیست.

از میان استقلالی‎هایی که در بازی رفت مقابل تراکتورسازی بازی کردند روز جمعه مهدی رحمتی و امید نورافکن نیمکت نشین خواهند بود. حسن بیت‌سعید و یعقوب کریمی از این تیم جدا شده‎اند و سجاد شهباززاده هم به دلیل مصدومیت احتمالا به این بازی نخواهد رسید. سرور جپاروف و روزبه چشمی هم محروم هستند. به این ترتیب 7 بازیکن استقلال که در بازی رفت مقابل تراکتورسازی حاضر بودند در بازی برگشت غایب خواهند بود.

در تراکتورسازی هم تقریبا همین شرایط وجود دارد. مهدی شریفی و شهرام گودرزی از این تیم جدا شده‌اند. فرزین گروسیان جای خود را به دروازه‌بان برزیلی جدید این تیم خواهد داد. مهدی کیانی محروم است و رضا شربتی، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور هم بازیکنان تازه وارد تراکتورسازی هستند که در ترکیب اصلی این تیم مقابل استقلال قرار خواهند گرفت. به این ترتیب در ترکیب تراکتورسازی هم 8 تغییر نسبت به بازی رفت ایجاد خواهد شد.

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-01-01 18:50:00
نظر دهید

۴ نظر
حمید
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
... با من اكنون چه نشستنها، خاموشيها،
با تو اكنون چه فراموشيهاست .
چه كسي مي خواهد
من و تو ما نشويم
خانه اش ويران باد !
من اگر برخيزم
تو اگر برخيزي
همه بر مي خيزند
من اگر بنشينم
تو اگر بنشيني
چه كسي برخيزد ؟
چه كسي با دشمن بستيزد ؟
چه كسي
پنجه در پنجه هر دشمن دون
آويزد
۴
پیام تاریخی فرزند آیت الله شریعتمداری
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۹
دست به دست هم بدهیم که بنیان ظلم را بکنیم در خیابان بمانید استقامت کنید به نیروهای امنیتی و سپاه پیغام میدم که بیایید و به مردم بپیوندید به ندای من پاسخ بگویید. شما دیر شروع کردید، اما کار را تمام می کنید. این ها ماندنی نیستند. هموطنانمان را تنها نگذاریم. کسانی که می گویند کنار بنشینید همان هایی هستند که در اوایل انقلاب با همکاری سپاه، پدران شما را در تبریز به خاک و خون کشیدند. کنار نشستن یعنی اینکه ما حق و حقوق خود را نمیخواهیم. در استادیوم هایی به شما توهین می شود که تحت تسلط سپاه است. در روزنامه ای به شما سوسک گفتند که روزنامه رسمی دولت جمهوری اسلامی است. در در تلویزیونی شما رو به .... شبیه کردن که زیر نظر رهبر جمهوری اسلامی کار می کند. به هموطنان خود بپیوندید. اذربایجان و تبریز مثل دیگ سنگی هست. دیر به جوش میاد اما زود کارو تمام می کنه.
۶ ۱
ناصر
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۲
راه ما راه حق راه بهروزیست- اتحاد اتحاد رمز پیروزیست
۴
آبی بیکران
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۵۱
دم همه مردم ایران زمین گرم... باید به حرکت و اتحادمان ادامه بدیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر