فهرست
راموس: بارسلونای می‌خواهد من را به زندان بیاندازد!
راموس: بارسلونای می‌خواهد من را به زندان بیاندازد!

راموس: بارسلونای می‌خواهد من را به زندان بیاندازد!

آی اسپورت- سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید بعد از شکست سنگین تیمش مقابل بارسلونا در ورزشگاه برنابئو پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. راموس در مورد شکست رئال مادرید با نتیجه سه بر صفر مقابل بارسلونا گفت: «در نیمه اول عالی بودیم. توپ را از حریف گرفتیم و موقعیت داشتیم تا گل بزنیم اما نشد. شانس هم کلیدی بود. در نیمه دوم شرایط خوب پیش نرفت. در نیمه اول خسته شدیم و در نیمه دوم افت کردیم. بعد از آن که ده نفره شدیم خستگی مان مشهود بود. بارسا تیمی است که دوست دارد توپ را داشته باشد و وقتی یک بازیکن کمتر داری سخت است که توپ را از آنها بگیری.» کاپیتان رئال مادرید در این باره که تیمش با این شکست چقدر شانس قهرمانی لالیگا را دارد هم صحبت کرد: «تاریخچه رئال مادرید ما را مجبور می کند که تا آخرین لحظه تلاش کنیم. هیچ چیز غیرممکن نیست و رئال تا زمانی که هیچ شانسی نداشته باشد به تلاش برای بردن لالیگا ادامه می دهد. کار خیلی مشکلی است و برخی می گویند که رسیدن ما به لالیگا غیرممکن است اما تاریخچه رئال می گوید که به تلاش ادامه بدهیم. دوست داشتیم با نتیجه ای خوب به تعطیلات برویم و حالا خیلی ناراحت هستیم. می دانیم که بازتاب ال کلاسیکو به شکلی است که نتیجه این بازی از بازیهای دیگر بیشتر تو را ناراحت می کند اما تلاش کردیم تا بهتر شویم و سال ۲۰۱۷ بی نقصمان را تکمیل کنیم اما این اتفاق رخ نداد. دوست داشتیم سال خوبمان را در مقابل هوادارانمان با یک برد دلپذیر تمام کنیم و با کاهش اختلاف امتیازات آنها را با خوشحالی به خانه هایشان بفرستیم اما نشد. هیچ چیز غیرممکن نیست. این بازی چیزی از سال تاریخی رئال مادرید کم نمی کند.»

راموس در مورد تاکتیک رئال مادرید در ال کلاسیکو و اختلاف چهارده امتیازی تا صدر جدول گفت: «کواچیچ یک گزینه عالی در ترکیب تیم بود. در سوپرجام مقابل بارسا یک بازی بی نقص و عالی را داشت و بازیکن فوق العاده ای مثل مسی را خنثی کرد. در نیمه دوم همه ما افت کردیم. امتیازات زیادی را در طول فصل از دست دادیم. این نشان می دهد که رقابت در فوتبال خیلی زیاد است و به همین خاطر امیدواریم که بارسا در هفته های آتی امتیاز از دست بدهد. در جریان بازی برنامه ما تغییری نکرد. شاید اخراج کارواخال باعث شد سیستم مان تغییر کند اما در نیمه اول خیلی خسته شدیم و در نیمه دوم این در بدنمان محسوس بود. خرید در زمستان؟ این تصمیم ها به بازیکنان مربوط نیست. تیم فوق العاده ای داریم و می توانیم شرایط را تغییر دهیم. نبود ایسکو؟ این سوال به زیدان مربوط است. با ایسکو یک سبک خاص داریم و با کواچیچ سبکی دیگر. با ایسکو نمی شد هم گل زد و هم مسی را مهار کرد. با ماتئو اما این شانس وجود داشت. بسته به توانایی های حریف باید تصمیم گیری هایی می شد.»

کاپیتان رئال مادرید در مورد افت بدنی رئال در نیمه دوم و گل اول بارسا بیان کرد: «در چنین بازیهایی خستگی دو برابر بیشتر از بازیهای آتی است. طبیعی است که خسته شوی. در نیمه اول کنترل بازی را در اختیار داشتیم اما گلی که لیاقتش را داشتیم نزدیم. در نیمه دوم  خستگی مشهود بود. بعد از اخراج کارواخال از هم پاشیدیم و کاملا بدنمان به هم ریخت. در مورد گل اول بارسا باید بگویم که هر کسی وظایفی داشت. کواچیچ بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت طبیعی بود که آمادگی سوپرجام را نداشته باشد. در نیمه دوم از نظر بدنی خسته بودیم. دلیلی ندارد که هم تیمی هایم را مقصر بدانم چرا که از همه آنها حمایت می کنیم. باید ال کلاسیکوها را به شکل متفاوتی  نگاه کنیم. وقتی می بازی نابود می شوی. در فوتبال حافظه وجود ندارد. باید بتوانی شرایط را تغییر بدهی. نباید بازیکن خاصی را مقصر قلمداد کنیم. کل تیم در موفقیت سال ۲۰۱۷ نقش داشتند و دلیلی ندارد که کسی را به خاطر نتایج یا گل نزدن مقصر بدانیم.»

راموس در مورد صحنه مربوط به آرنج زدنش به سوارز هم صحبت کرد. خیلی ها اعتقاد داشتند که راموس در این صحنه باید اخراج می شده است: «بارسایی ها می گویند که باید به همراه گروه جدایی طلبان کاتالونیا به زندان بروم. نمی خواهم وارد این بحث ها و جنجال ها شوم.»

کاپیتان رئال مادرید در ادامه در مورد کیلور ناواس هم صحبت کرد: «خرید دروازه بان؟ این سوال ها به من مربوط نیست. نمی توانم نظری بدهم. رختکن حامی کیلور ناواس است. کیلور بارها ما را نجات داده است. تیم عوض نشده است. در نیمه اول عالی بودیم و موقعیت ساختیم اما فوتبال همین است. گاهی خوب بازی می کنی و گل نمی زنی. سال ۲۰۱۷ ناکام نبود. هر کسی چنین نظری دارد به آمار ما نگاه کنید. رونالدو ناراحت است؟ از خودش بپرسید. در رختکن برخورد عجیبی نداشت.»

وبسایت نود

 

۱    
آی اسپورت
2017-12-23 22:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر