فهرست
پیرلو: هنوز از فوتبال لذت می‌برم
پیرلو: هنوز از فوتبال لذت می‌برم

پیرلو: هنوز از فوتبال لذت می‌برم

آی اسپورت- آندره‌‌آ پیرلو، هافبک با تجربه ی یوونتوس، به تمجید از پائول پوگبا و مارکو وراتی پرداخت و به شوخی گفت که دیگر برای PSG پیر شده است.

هافبک  35 ساله ، چهارمین اسکودتوی پیاپی خود را شب گذشته  کسب کرد.اولین اسکودتو، به همراه میلان بود و سه اسکودتوی بعدی به همراه یوونتوس.

او گفت: "تنها انگیزه ی من فوتبال بازی کردن است زیرا به آن عشق می‌ورزم.

از حضور در زمین بسیار لذت می‌برم . حتی امروز که به جلسه ی تمرین رفتم یا هر باری که وارد زمین می‌شوم. هنوز هم خوشحال می‌شوم. هیچگاه احساس خستگی نمی‌کنم و خوشحالم.

روزی که دیگر احساسی به فوتبال نداشته باشم، مطمئنا سراغ کار دیگری خواهم رفت.

با وجود تمام موفقیت‌هایی که پیرلو در فوتبال ملی و باشگاهی کسب کرده، ولی هرگز در لیگ دیگری به جز ایتالیا بازی نکرده است.

او گفت: " بله درست است، دوست داشتم که تجربه ی آن را داشته باشم. فرصت‌های زیادی نیز برای این کار داشتم ولی همیشه ماندن در ایتالیا را ترجیح دادم.

شاید در آینده چنین اتفاقی بیفتد. پاری سن‌ژرمن؟ نه ! من برای PSG  پیر شده‌ام. می‌خواهم برای چند سال دیگر در یوونتوس بمان و از حضور در اینجا خوشحالم.

از زمانی که به اینجا آمدم، فهمیدم که باید بهترین بازیم را انجام دهم. پروژه ی جاه‌طلبانه ی باشگاه به سرانجام رسید و موفقیت حاصل شد.

پیرلو همچنین به تمجید از هم تیمی اش پرداخت و گفت: "پوگبا به یک قهرمان بزرگ تبدیل خواهد شد. او تنها به زمان نیاز دارد که رشد کند.

مارکو وراتی نیز بازیکن خوبیست. سبکش با من متفاوت است و در پاس‌های کوتاه تخصص دارد. بازیکن با استعدادی است و هنوز بسیار جوان است."

     
آی اسپورت
2014-05-06 21:51:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر