فهرست
پپ درباره بارسا؛ هنوز بهترین است
پپ درباره بارسا؛ هنوز بهترین است

پپ درباره بارسا؛ هنوز بهترین است

آی‌اسپورت- بارسلونا در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست تلخی را برابر پاری‌سن‌ژرمن متحمل شد. 4-0 نتیجه‌ایست که خوشبین‌ترین هواداران آبی اناری‌ها هم تصور نمی‌کنند بشود در بازی برگشت در نوکمپ آن را جبران کرد. انتقادات از انریکه هم اوج گرفته و گمانه‌زنی‌ها برای حدس جانشین او بیشتر از قبل شده است.

در این شرایط، پپ گواردیولا، سرمربی سابق کاتالان‌ها درباره این تیم گفت: بارسلونا هنوز بهترین تیم دنیا است. در بازی آن‌ها با پاریسن‌ژرمن نتیجه غیرقابل انتظاری بدست آمد چون بارسا هنوز تیم خیلی خوبی است اما در فوتبال هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. رقابت زیادی در فوتبال وجود دارد و رقیبان قدرتمند هستند. در فوتبال ممکن است به پیروزی پرگلی برسید و یا شکست سنگینی بخورید. این اتفاق برای من هم افتاده اما هنوز 90 دقیقه دیگر باقی مانده است.

اگر یک تیم در دنیا باشد که بتواند شکست 4-0 را جبران کند، آن تیم بارسلونا است. انتقادها طبیعی است چون بارسا در 10 سال گذشته قدرت اول دنیای فوتبال بوده و مردم انتظار دارند این سطح را برای همیشه حفظ کنند اما با توجه به شناختی که از انریکه و بازیکنان بارسا دارم توصیه می‌کنم مردم خیلی زود نتیجه‌گیری نکنند چون آن‌ها باز می‌گردند و خلاف نظر شما را ثابت می‌کنند. آن‌ها بارها این کار را انجام دادند. بارسا در 10 سال اخیر قدرت اول بوده و همچنان هم خواهد بود.

۲    
آی اسپورت
2017-02-18 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر