فهرست
گران‌ترین پیشنهاد اسپانسرینگ تاریخ فوتبال؛ آدیداس جای نایکی را  روی پیراهن یونایتد خواهد گرفت؟
گران‌ترین پیشنهاد اسپانسرینگ تاریخ فوتبال؛ آدیداس جای نایکی را روی پیراهن یونایتد خواهد گرفت؟

گران‌ترین پیشنهاد اسپانسرینگ تاریخ فوتبال؛ آدیداس جای نایکی را روی پیراهن یونایتد خواهد گرفت؟

آی اسپورت- آدیداس در آستانه ی امضا کردن گران ترین قرارداد اسپانسرینگ لباس تاریخ فوتبال است.

این کمپانی آلمانی، قصد دارد با پرداخت 60 میلیون پوند به یونایتد، تولید لباس‌های آنها را بر گردن بگیرد. نایکی، که از سال 2002 با یونایتد همکاری دارد،  هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد ارائه نکرده است.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/e24d414b212.jpg

یونایتد در حال تغییر و تحول است و نایکی، حالا دیگر مطمئن نیست که قرارداد جدید ، مانند قرارداد 10 ساله ی سال 2005 که 300 میلیون پوند پرداخت کرد، ارزش داشته باشد.

مدیران یونایتد ، پس از دیدار تیمشان مقابل بایرن مونیخ، در آلمان دیداری با  سران آدیداس داشتند و آدیداسی ها نیز در چند بازی اخیر یونایتد در اولدترافورد حضور داشته‌اند.

3 سال است که مذاکرات با نایکی برای تمدید قرارداد ادامه دارد ولی قرارداد دو طرف، پاییز به پایان می‌رسد و د راین مقطع است که پای آدیداس به این قضیه باز شده است.

آدیداس در حالی برای امضای گرانترین قرارداد تاریخ اسپانسرینگ آماده می‌شود که آنها، مطمئن هستند یونایتد فصل بعد، با این فصل قابل مقایسه نخواهد بود و تاثیر نتایج مویس بر تیم گذراست.

اد وودوارد، نائب رییس یونایتد به دنبال جایگزینی برای مویس می‌گردد و فعلا، با فن خال ملاقاتی داشته و مذاکراتی صورت گرفته است.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/e24d414b213.jpg

وودوار و مدیر اجرایی باشگاه، ریچارد آرنولد می‌دانند که باید هر چه سریع‌تر این قرارداد امضا شود زیرا برای فصل آینده، آنها به تغییرات زیادی در تیم نیاز دارند و برای این کار، بودجه بازم دارند.

     
آی اسپورت
2014-05-07 01:25:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر