فهرست
بنیتس: ناپولی در مسیر درستی قرار دارد
بنیتس: ناپولی در مسیر درستی قرار دارد

بنیتس: ناپولی در مسیر درستی قرار دارد

آی اسپورت- رافائل بنیتس، سرمربی ناپولی پس از قهرمانی در جام حذفی و پیروزی 3-0 مقابل کالیاری، معتقد است که تیمش در مسیر درستی قرار دارد.

ناپولی در فینال جام حذفی موفق شد 3-1 فیورنتینا را شکست دهد واین هفته در سری آ نیز با گل‌های مرتینس، پاندف و زمایلی، کالیاری را شکست داد.

بنیتس که تابستان گذشته، جایگزین ماتزاری شد، معتقد است که تیمش، گام‌های خوبی برای اثبات و پیشرفت برداشته است.

او گفت: "پیش‌تر گفته بودم که قهرمانی در جام حذفی چیزی را عوض نمی‌کند، ولی پیروزی 3-0 امشب نشان می‌دهد که ما در مسیر درستی هستیم.

اینسینیه، در فینال موفق شد 2 گل به ثمر برساند ولی مقابل کالیاری با نکرد و بنیتس تصمیم گرفت از ترکیبی چرخشی استفاده کند.

او گفت: " مشکل ما این است که بازیکنان زیادی داریم که بسیار پرتلاش هستند و باید تغییراتی انجام دهیم. باید په‌په رینا را تعویض می‌کردم و فکر می‌کنم زاپاتا و روداسویچ شایسته ی بازی کردن هستند.

فکر می‌کنم که می‌توان تاکتیک‌ها را تغییر داد. برای من مهم‌ترین چیز از شروع کارم این بود که به بازیکنان، از لحاظ تاکتیکی شکل بدهم.

به راحتی می‌توانیم با 3 هافبک بازی کنیم، ولی هر چه بیشتر می‌گذرد، شناخت بهتری از هم دیگر پیدا می‌کنیم و هر روز، گزینه‌های بیشتری خواهیم داشت."

از بنیتس، درباره ی لیورپول و اینکه چراتیم سابقش نتوانست کریستال پالاس را شکست دهد و امید‌های قهرمانی اش ازبین رفت، سوال شد.

او گفت: "لیورپول تیمی است که روی حمله کردن متمرکز است. فکر می‌کنم هدف آنها این بود که گل‌های زیادی بزنند  تا تفاضلشان را به منچسترسیتی برسانند.

این اتفاق در فوتبال انگلیس رخ می‌دهد، زیرا بازی تا سوت پایان ادامه دارد، شما تنها با چندین بار در اختیار داشتن توپ، می‌توانید به محوطه ی جریمه ی حریف برسید و همه چیز را عوض کنید."

     
آی اسپورت
2014-05-07 12:04:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر