فهرست
نظرخواهی :آیا پیام صادقیان را در حد جام جهانی می دانید؟
نظرخواهی :آیا پیام صادقیان را در حد جام جهانی می دانید؟

نظرخواهی :آیا پیام صادقیان را در حد جام جهانی می دانید؟

آی اسپورت – پیام صادقیان جوان 22 ساله و خلاق پرسپولیس از لیست تیم ملی خط خورد تا حضور در برزیل در اوج جوانی برای او در همان حد رویا باقی بماند و همه چیز به شکل بدی به پایان برسد.صادقیان به تبع جوانی اش واکنشی فوق العاده احساسی به این اتفاق نشان داد و برعکس خیلی از همبازیانش در تیم ملی نتوانست ناراحتی اش  را  درخودش نگه دارد  تبدیل به جملاتی احساسی و بعضا تند نکند.
پیام صادقیان  فوتبالیست شاخصی است و این را دیگر همه می دانند.او در 22 سالگی به پرسپولیس آمد ،خیلی زود فیکس شد و  به سرعت به محبوبیت رسید.
در همان بازی اول فصل وقتی پرسپولیس در راه باز کردن دروازه تراکتورسازی  دروازه حریف به بن بست رسیده بود دایی از  طریق یکی از اعضای تدارکات  تیم پیام را صدا زد.پیام با سرعت زیاد از پشت دروازه استارت زد تا به نیمکت برسد اما اتفاق عجیب آنجا بود که چیزی بیش از 10 هزار نفر نامش را فریاد می زدند  و ایمان داشتند که با تکنیک او می شود بسیاری از قفل ها را باز کرد.
درست همین اتفاق هم افتاد.پیام به زمین رفت و با یک پاس گل دینی بازی را برای تیمش در آرود.درادامه فصل صادقیان همان  بازیکن خلاق و گره گشای روز اول بود به طوری که  تا پایان  فصل بیشترین پاس گل را داد و البته گل هم زد.هر چند نوسان های  پرسپولیس و اتفاقات حاشیه ای تیم و البته خود پیام باعث شد تا نمایش های جالب او تحت تاثیر مسائل بیرونی قرار گیرد اما صادقیان فصل را خوب تمام کرد و به اردوی تیم ملی  دعوت شد.
مهمترین حاشیه او در طول فصل  اما ضربات عصبی آرنج کنترل نشده اش بود که چند باری به کار افتاد و آنقدر توی چشم رفت که بالاخره منجر به محرومیتش شد .صادقیان بابت واکنش های  عصبی اش از همه عذرخواهی  کرد اما این رفتار حتی تا آخرین بازی فصل هم ادامه داشت و انگار این جزئی از ضمیر ناخوداگاه او بود که قابل کنترل به نظر نمی رسید.
به هر حال کی روش ،پیام را به تیم ملی دعوت کرد و بعد از بازی با کویت که با درخشش او همراه بود سه هفته به آفریقای جنوبی برد و در نهایت خط زد.اتفاقی که بعضی ها می خواهند آن را به برخوردهای خشن صادقیان با یکی از بازیکنان مهم تیم ملی در طول فصل گذشته ارتباط دهند و حتما  این جمله پیام که « بر باعث و بانی اش لعنت » را هم می توان در این ارتباط توجیه کرد.
به هر حال صادقیان دیگر  بازیکن تیم ملی نیست و باید منتظر جام های جهانی بعدی باشد .برخی از پرسپولیسی ها و هواداران فوتبال خط زدن پیام را اشتباه بزرگ کی روش می دانند اما گروهی معتقدند در جام جهانی بازیکنان باتجربه تر می توانند کارایی  بیشتری داشته باشند.شما فکر می کنید پیام صادقیان با تمام فاکتورهای مثبت و منفی اش  در حد حضور در جام جهانی برزیل بود؟
     
آی اسپورت
2014-05-07 17:34:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر