فهرست
اولین حاشیه های کمیته فنی در پرسپولیس/ پنجعلی: دو روز دیگر در تیم دخالت می کنند!
اولین حاشیه های کمیته فنی در پرسپولیس/ پنجعلی: دو روز دیگر در تیم دخالت می کنند!

اولین حاشیه های کمیته فنی در پرسپولیس/ پنجعلی: دو روز دیگر در تیم دخالت می کنند!

آی اسپورت- از همان روز اولی که کمیته ی فنی پرسپولیس ایجاد شد معلوم بود که مطمئنا این کمیته در پرسپولیس حواشی خاص خودش را خواهد داشت. پس از آنکه امیر عابدینی هم به عنوان رییس این کمیته منصوب شد این احتمالات بیشتر رنگ واقعیت به خود گرفت و از گوشه کنار خبر می رسید که علی دایی از چنین تصمیمی راضی نیست و آن را به نوعی محدود کننده ی خودش می داند. بالاخره پس از چندین روز حرف و حدیث، امروز محمد پنجعلی سرپرست پرسپولیس اولین موضع را در مخالفت با ایجاد این کمیته گرفت. موضعی سفت و سخت که البته شاید گوشه ای از حرف های علی دایی هم باشد که از زبان پنجعلی جاری شده است. صحبت های پنجعلی در خصوص تشکیل این کمیته را در زیر بخوانید:

 در این شرایط اولویت باشگاه باید تکلیف بازیکنان و کادر فنی باشد و هر مساله‌ای غیر از این برای باشگاه حاشیه درست می‌کند و هیچ فایده ای برای تیم ندارد. در کل هم فکر نمی‌کنم که کمیته‌ فنی در پرسپولیس جواب دهد. اگر قرار به دخالت کمیته‌ فنی در مسائل تیم باشد پرسپولیس به مشکل می‌خورد. حرف آخر را همیشه باید سرمربی بزند.

 در سال‌های گذشته هم دیده‌ایم که کمیته‌ فنی جواب نداده و بعضی اوقات اعضای کمیته‌ فنی هوس می‌کنند در کار تیم دخالت کنند. نمی‌دانم واقعا چرا خروجی نشست هیات مدیره تشکیل کمیته‌ فنی بود. خودم هم که در روزنامه‌ها خواندم تعجب کردم. با خودم گفتم ما هزار مشکل داریم چرا باید الان کمیته‌ فنی تشکیل شود. ضمن این که خود اعضا هم از انتخابشان مطلع نبودند و به نظرم این مسائل به تیم ضربه می‌زند. در حال حاضر بهترین تصمیم برای باشگاه مشخص کردن تکلیف طلب بازیکنان و انتخاب نفرات برای فصل آینده است.
 

     
آی اسپورت
2014-05-07 12:56:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر