فهرست
قاب تکراری؛ آیا این یک باج‌خواهی است؟
قاب تکراری؛ آیا این یک باج‌خواهی است؟

قاب تکراری؛ آیا این یک باج‌خواهی است؟

آی اسپورت - گند این تجمع‌ها دیگر درآمده است. این انگار آسان‌ترین راه برای رسیدن به یک شهرت نیم‌روزی است. آدم‌های توی عکس را بشمارید. دقیقا بیست‌وسه نفر هستند؛ بیست‌ونفر متحصن در مقابل باشگاهی که می‌گویند بیست میلیون هوادار دارد. این اما چه اهمیتی دارد وقتی عکس دوستان در پیج‌ها و سایت‌های مختلف دست به دست می‌شود و دوستان و اقوام‌شان چهره آنها را می‌بینند؟ کاش اما پشت این کارها مختصر منطقی وجود داشت. الان مشکل هواداران معترض استقلال چیست؟ اینکه سرمربی آنها خط داده که یک خبرنگار از ایتالیا توی کار تیم بگذارد، دلیل قانع‌کننده‌ای برای طغیان علیه مدیرعامل قانونی باشگاه است؟ چرا نفر اول استقلال را زیر فشار کاذب می‌گذارید؟ چرا یک درصد احتمال نمی‌دهید در این ماجرا شخص استراماچونی مقصر باشد؟ بازیکن چک‌تبار با دو دلال خارجی‌اش الان به خرج استقلال در امارات کیف می‌کنند تا مقدمات حضورشان در ایران فراهم شود و لابد یک قرارداد چرب ببندند؛ در این معرکه چرا کاری می‌کنید که باشگاه هول شود و احیانا قراردادی غیراستاندارد با بازیکن مورد علاقه استراماچونی ببیندد؟ این چه خوره‌ای است که به جان هواداران فوتبال ایران افتاده و آنها با دلیل و بی‌دلیل دنبال باج‌خواهی، داد و بیداد و مظلوم‌نمایی هستند؟ صد البته که قرمز و آبی هم ندارد؛ آیا وقت تعطیل کردن این بساط نرسیده است؟ کاش لااقل خبرگزاری‌های رسمی چنین اخباری را پوشش ندهند و دست‌کم یک کف صد نفری برای انتشار خبر هر نوع تجمعی در نظر بگیرند.

۲۳ ۲  
آی اسپورت
2019-08-14 01:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کنت دراکولا
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۱۹
صددرصد قرمز و ابی ندارد ولی این چندمین تجمع این سگ صفتان هست؟؟!!برین خواسته هاشونو ببینین چی میگن,فقط میگن بزارین ما قهرمان بشیم حالا هر جور شده,اخه یکی نیست بگه با ایتجور کارها کسی قهرمان نمیشه.در اخر توجه دوستان رو به پرچم این اشغالها جلب میکنم!!!!!!
۵
جماعت توهم زده
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۵۹
دیگه چیكار كنن براتون این وزیر و فدراسیون 12 بازیكن خارجی تو 3 فصل اخیر گرفتید چند ده برابر درامدتون هزینه كردید حالا از كجا معلوم نیستدلارهای دولتی كه به شما هبه كردن و به پرسپولیس ندادن اون وزیر بدبخت به اعتراف مدیران خودتون برای حذف نشدن از اسیا سفر یك روزه به مالزی میكنه كه تو تاریخ فوتبال نیز نداره امسال هم كه حماسه رفع رجوع جریان پروپییچ رو انجام دادن تا كسر امتیاز و حذف از اسیا نداشته باشید تو بزرگترین خدماتشون هم كه برانكو موفق ترین مربی تاریخ لیگ رو فراری دادن تا شما یه كم ارامش بگیرید ولی باز هم بعد این همه خدمات نمك به حرومی میكنید مربی ما از وقتی اومده درخواست مهاجم خارجی كرده هنوز نیاوردن اونوقت مربی شما برای مهاجم خارجی دوم كه یه كم دیر و زود شده قهر میكنه تقصیر وزیره .؟؟؟ اینم از شانس ما است كه موجودات خنده دار و حقیری رقیبی ما شدن ما رقیب جوانمرد و در یك كلمه مرد میخواییم كه نیست كه نیست
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر