فهرست
لام: بایرن هرگز نمی خواهد شبیه بارسلونا باشد
لام: بایرن هرگز نمی خواهد شبیه بارسلونا باشد

لام: بایرن هرگز نمی خواهد شبیه بارسلونا باشد

آی اسپورت- فیلیپ لام کاپیتان بایرن مونیخ مدعی است پپ گواردیولا سرمربی بایرن مونیخ تلاش می کند تا بایرن را با سبکی که در آلمان پذیرفته شده است شکل دهد و تقلید از بارسلونا را رد می کند.
بایرن با همان سبک در اختیار داشتن توپ در این فصل به میدان رفت و در لیگ قهرمانان اروپا با شکست سنگین مقابل رئال مادرید حذف شد تا انتقادات زیادی از تیم گواردیولا شود با این وجود لام تاکید می کند که در این فصل بایرن رویکردی متمایز داشته است.
لام در گفتگویی با کیکر می گوید:" بارسلونا بین سال های 2008 تا 2012 یک معیار بود و بازی های هیجان انگیزی را ارائه می داد اما هدف ما هرگز این نیست که یک بارسلونای دوم باشیم."
" ما تحت هدایت پپ در دو سوم فصل سبک موفق خود را در بازی ها نشان دادیم در حمله بسیار خطرناک بودیم و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم مانند بارسلونا داشتن مالکیت به این معنی که شما همه چیز را در کنترل داشته باشید.
اما بایرن هرگز تیکی تاکا بازی نکرد ما سبک خودمان را پیدا کردیم و توانستیم با موفقیت در بالاترین سطح آن را ارائه دهیم و این را ادامه خواهیم داد و سعی می کنیم که این روش را بهبود ببخشیم.
بسیاری از تیم ها تلاش می کنند و می خواهند تا برنده ی لیگ قهرمانان اروپا باشند اما در نهایت تنها یک تیم می تواند این جام را مال خود کند."
     
آی اسپورت
2014-05-07 16:47:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر