فهرست
اختصاصی آی اسپورت:عابدینی تایید کرد / آشتی دایی و کریمی در راه است!
اختصاصی آی اسپورت:عابدینی تایید کرد / آشتی دایی و کریمی در راه است!

اختصاصی آی اسپورت:عابدینی تایید کرد / آشتی دایی و کریمی در راه است!

آی اسپورت- خیلی از هواداران پرسپولیس علاقمندند تا بار دیگر علی کریمی را در تیم محبوبشان ببینند. به همین دلیل هم هست که کمپینی در حمایت از بازگشت جادوگر به پرسپولیس تشکیل داده اند.

با حضور علی دایی روی نیمکت پرسپولیس، وقوع این اتفاق کمی بعید است، مگر اینکه عوامل دیگری دست به دست هم بدهند و کمک کنند تا دایی و کریمی بار دیگر همدیگر را در آغوش بگیرند و با هم آشتی کنند. یکی از این عوامل می تواند امیر عابدینی باشد که به تازگی عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس شده. شایعه شده که عابدینی قصد دارد سبب خیر شود و دایی و کریمی را با هم آشتی بدهد. چون همه می دانند که عابدینی با هر دوی آنها رابطه حسنه ای دارد. با امیر عابدینی تماس گرفتیم. او در این رابطه گفت:« بگذارید برسیم، بعد در این ارتباط صحبت کنیم. این ایده خوبی است که به آن فکر کرده ام. باید با کریمی و دایی صحبت کنم تا ببینم چه می گویند. البته حضور خودم در کمیته فنی و شرح وظایفم هم باید مشخص شود»

این اتفاق ، اگر رخ دهد می تواند هواداران پرسپولیس را خوشحال کند. آنها می توانند بار دیگر شماره 8 را در ترکیب تیمشان ببینند. آنوقت کریمی هم از فوتبال خداحافظی نخواهد کرد و یک فصل دیگر در مستطیل سبز حضور خواهد داشت. البته همه اینها منوط به نظر دایی و کریمی و البته زور عابدینی دارد.

     
آی اسپورت
2014-05-07 17:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر