فهرست
بارسلونا همچنان خواهان جذب خاوی مارتینس
بارسلونا همچنان خواهان جذب خاوی مارتینس

بارسلونا همچنان خواهان جذب خاوی مارتینس

آی اسپورت- پس از شکست در مقابل رئال مادرید شایعات بسیاری پیرامون جدایی برخی بازیکنان بایرن به گوش رسید برخی از مونیخی ها لب به شکایت باز کردند و از شرایط خود در بایرن ابراز نارضایتی نمودند که همین مسئله خبرهای جدایی را جدی تر از پیش کرد.
خاوی مارتینس هافبک 25 ساله ی بایرن یکی از این بازیکنانی است که در این فصل چندان مورد استفاده ی گواردیولا قرار نگرفت او بیشتر بازی ها را نیمکت نشین بود و در برخی دیگر به عنوان مدافع مورد استفاده قرار گرفت تا از شرایط خود در بایرن ابراز ناراحتی کند.
به گزارش روزنامه ی اسپانیایی زبان مارکا باشگاه بارسلونا یکی از مشتری های جدی خاوی مارتینس تا این ستاره ملی پوش اسپانیا را به لا لیگا بازگرداند. با توجه به خداحافظی کارلوس پویول، آن ها در خط دفاعی خود به دنبال یک بازیکن بین المللی هستند.
علاوه بر بارسلونا منچستر سیتی و آرسنال نیز برای جذب یک هافبک دفاعی وارد عمل شده اند و در اولین هدف خاوی مارتینس را از بایرن نشانه رفته اند اما به نظر بایرن به همین سادگی حاضر به خروج مارتینس گران قیمت نخواهد شد او برای باواریایی ها چیزی حدود 40 میلیون آب خورده است و تا سال 2017 نیز با مونیخی ها قرارداد دارد.
     
آی اسپورت
2014-05-08 03:28:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر