فهرست
فرید کریمی: مسئولان صبای قم ما را گیر آورده اند/ چک برگشتی را پای قرارداد می نویسند
فرید کریمی: مسئولان صبای قم ما را گیر آورده اند/ چک برگشتی را پای قرارداد می نویسند

فرید کریمی: مسئولان صبای قم ما را گیر آورده اند/ چک برگشتی را پای قرارداد می نویسند

آی اسپورت- مهاجم اصفهانی تیم فوتبال صبای قم از شرایط سال گذشته تیمش راضی نبوده و به نظر می رسد تمایل چندانی به ادامه همکاری با باشگاه صبا ندارد و با وجود انتخاب هیئت مدیره جدید نیز امید چندانی به سر و سامان گرفتن مشکلات بازیکنان ندارد و معتقد است شرایط انتقال صبا در قم به طور کامل فراهم نشده است.

فرید بهزادی کریمی از وضعیتش در صبا به "آی اسپورت" می گوید: در حال حاضر با باشگاه صبا قرارداد دارم ولی صحبت هایی کرده ام که از این تیم جدا شوم.

وی ادامه داد: به این دلیل تصمیم جدایی را دارم که هر سال وضعیت صبا همین است که می بینید و تکلیف هیچ یک از بازیکنان باشگاه مشخص نشده است؛ نه مطالباتمان را می دهند و نمی دانیم سرنوشت ما در این باشگاه چه خواهد شد.

فرید کریمی درمورد هیئت مدیره جدید صبا که اخیرا مشخص شده عنوان داشت: واقعا نمی دانم چه بگویم. هیئت مدیره ای که نتواند کاری انجام دهد، هیچ تاثیری ندارد. وقتی باشگاه بودجه مشخصی ندارد و زیر نظر هیچ ارگانی نیست، هیئت مدیره نیز چیزی است که فقط حضور دارد و فقط همین حضور را از آنان دیدیم.

بازیکن تاثیر گذار این فصل صبای قم، درخصوص صحبت های جهان بینی نایب رییس هیئت مدیره صبا که بودجه صبا در فصل گذشته و آینده 6میلیارد تومان است، ابراز کرد: اگر همین بودجه ای هم که می گویند درست باشد، همین پول را هم به بازیکنان نمی دهند. تا این لحظه ما 37درصد از قرارداد این فصل را گرفتیم. مگر 37درصد از قراردادهایی که پرداخت کرده اند، 6میلیارد نه؛ بیش از 2میلیارد بوده است؟ تا الان 2میلیارد هزینه کرده اند و با این حال با 2میلیارد چه کاری کرده اند؟

وی با اشاره مجدد به صحبت های جهان بینی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم که بازیکنان 50درصد از  قراردادهایشان را گرفته اند، می گوید: دروغ نمی گویند. مسئولان باشگاه صبا چکی به ما داده اند که تاریخ آن نهم آذر ماه سال گذشته است و مسئولان قم با آن چکی که دادند 50درصد را حساب می کنند و حساب و کتابشان به این شکل است.

مهاجم اصفهانی صبای قم با ناراحتی نسبت به این مسائل، اینطور گفت: "نمی دانم مسئولان صبا ما رو چه گیر آورده اند؟" چک آن ها برای نهم آذر است و از آن تاریخ چند ماه می گذرد؟ این مسخره بازی ها چیست؟

وی همچنین ادامه داد: من زانویم را عمل کرده ام و درحال فیزیوتراپی هستم؛ هزینه ها روز به روز زیادتر می شود و واقعا نمی دانم باید چه کنم و اصلا تکلیفمان در صبا مشخص نیست.

فرید کریمی درباره اردوی یک هفته ای که  قبل از عید قرار بود در قم برگزار شود و به گفته بازیکنان، آن اردو سه روز بیشتر طول نکشید، ابراز کرد: سه روز نشد و دو روز بود. آن دو روز هم فقط به این خاطر بود که پولمان را بدهند و گرنه واقعا نمی توانستیم در قم تمرین کنیم و شرایط اصلا مهیا نبود. از زمین تمرین تا امکانات دیگر، هیچ چیز فراهم نبود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اصرار زیاد مسئولین قم، به آوردن تمرینات صبا با وجود نبود امکانات مناسب در قم، می گوید: ما از ته دل دوست داریم صبا به قم بیاید، چون این تیم برای قم است ولی واقعا شرایط انتقال صبا به قم وجود ندارد و مسئولین اصلا به فکر صبا نیستند. درست است تیم را به قم هدیه کرده اند ولی کاری کنند که واقعا تیم به قم برود و برای جوانان قم باشد. چه فایده دارد وقتی به آن اهمیتی نمی دهند و تیم در تهران تمرین می کند و سالی بیش از 2میلیارد هزینه نمی کنند. قسم می خورم که تیم های لیگ یک از باشگاه صبا بیشتر هزینه می کنند.

بازیکن صبای قم، درمورد زمین تمرین هایی که مسئولین صبا در قم نظر گرفتند و یکی از آن ها چمن مصنوعی است، عنوان کرد: ما در چمن مصنوعی تمرین نمی کنیم؛ چون برای همه بازیکنان ضرر دارد، مگر این که مواقع اضطراری که برف بیاید، می شود هفته ای یک جلسه تمرین کرد، ولی با شرایطی حال حاظر صبا و این اداره و مدیریت، من در این تیم نمی مانم.

فرید کریمی که یکی از مهره های تاثیر گذار صبا در فصل گذشته بود، درباره دعوت نشدنش به تیم ملی می گوید: با شرایطی که اول فصل داشتیم، اگر بعد از آن مقطع تیم ثبات داشت مطمئن باشد شرایط برای دعوت شدن بازیکنان صبا تغییر می کرد. تیم در پایین جدول بود و چند باخت پی در پی داشتیم. با این اوصاف حقی برای دعوت شدن به تیم ملی برای خود قائل نیستم.

بازیکن صبای قم، با وجود مشکلاتی که در این تیم وجود دارد و مسئولان به جای رفع مشکلات به فکر تغییر نام صبا هستند، می گوید: برند صبا چیزی نیست که بخواهند آن را تغییر دهند. چند سال است در همه آسیا این نام شناخته شده و نمی دانم چه فکری می خواهند بکنند و عوض کردن نام صبا فکر خوبی نیست.

فرید کریمی در پایان، در رابطه پیشنهاد دیگر تیم ها و شایعاتی مبنی بر تمایل سپاهان به جذب وی می گوید: تا این لحظه بحث سپاهان نبوده و چنین چیزی را نشنیده ام، اما پیشنهادات زیادی از دیگر تیم ها دارم.

     
آی اسپورت
2014-05-07 21:43:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر