فهرست
اسکولاری: انتخاب لیست نهایی تیم ملی برزیل کار ساده ای بود
اسکولاری: انتخاب لیست نهایی تیم ملی برزیل کار ساده ای بود

اسکولاری: انتخاب لیست نهایی تیم ملی برزیل کار ساده ای بود

آی اسپورت - لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم ملی برزیل، انتخاب 23 بازیکن اصلی تیم ملی کشورش، برای حضور در جام جهانی پیش رو را "ساده" توصیف کرد. عصر امروز لیست 23 نفره ی تیم ملی برزیل برای شرکت در جام جهانی 2014 به میزبانی همین کشور اعلام شد.

کاکا، روبینیو و لوکاس مورا بزرگترین بازیکنانی هستند، که در این لیست حضور ندارند. همچنین بازیکنانی نظیر میراندا و فیلیپه لوئیس از اتلتیکو مادرید، رافینیا از بایرن مونیخ و فیلیپه کوتینیو از لیورپول به تیم ملی دعوت نشده اند.

اسکولاری اعتقاد دارد، انتخاب لیست نهایی تیم ملی برزیل در جام جهانی 2002 نسبت به امسال بسیار سخت تر بوده است.

"سال 2002 کار سخت تری پیش روی من بود. مجبور شدم به هتلی بروم، که کسی در آنجا نتواند پیدایم کند. اما دیروز مجبور به انجام این کار نبودم.

حتی عصر توانستم برای پیاده روی به خیابان بروم. می دانستم شاید یکی دو نفر از تصمیمم ناراحت شوند ولی هرگز هیاهویی مانند سال 2002 پیش از اعلام لیست به وجود نیامد."

اسکار و پائولینیو علیرغم سپری کردن فصلی بد در لیگ برتر به اردوی تیم ملی دعوت شده اند. اسکولاری 65 ساله در این مورد می گوید:

"اسکار یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. من مدت هاست او را زیر نظر دارم. شاید در این فصل فراز و فرودهایی را پشت سر گذاشته، اما می تواند با انجام تمرینات خود را برای جام جهانی آماده کند. پس از تمرینات فیزیکی ما به سراغ کارهای فنی و تاکتیکی می رویم. در مورد وضعیت پائولینیو هم اصلا نگران نیستم."

     
آی اسپورت
2014-05-08 01:22:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر