فهرست
منچستر سیتی 4 - 0 استون ویلا ؛ عکس سیتی روی جام
منچستر سیتی 4 - 0 استون ویلا ؛ عکس سیتی روی جام

منچستر سیتی 4 - 0 استون ویلا ؛ عکس سیتی روی جام

آی اسپورت – تیم منچسترسیتی با نتیجه ی 0-4 در خانه از سد استون ویلا گذشت تا در آستانه قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر قرار بگیرند

این بازی که زیر بارش شدید باران برگزار می شد، در نیمه ی اول با حملات همه جانبه ی سیتی و درخشش گوژان دروازه بان استون ویلا همراه بود. فوتبال دفاعی استون ویلا، در نیمه ی اول مانع از گذشتن توپی از خط دروازه ها شد. با شروع نیمه ی دوم درخشش ادین ژکو و دو گل عالی از این بازیکن در دقایق 64 و 72 منچستر سیتی را از حریف پیش انداخت. البته شاگردان مانوئل پیگرینی، "برخلاف لیورپولی ها"، هشیار بودند و این برتری را تا پایان از دست ندادند. لیورپول در دیدار دوشنبه شب برابر کریستال پالاس در حالی که با سه گل از حریف پیش بود، در 11 دقیقه ی پایانی سه گل خورد و تن به تساوی داد.

در ادامه این یحیی توره بود که برای منچستر سیتی درخشید؛ او با یک پاس عالی زمینه ساز گل جووتیچ شد و 5 دقیقه بعد در اواخر وقت های تلف شد تیر خلاص را به پیکر استون ویلا شلیک کرد.

با این نتیجه منچستر سیتی به صدر جدول صعود می کند؛ حالا شاگردان پیگرینی با 100 امتیاز و تفاضل گل +63 (13 تا بیشتر از لیورپول) با دو امتیاز بیشتر از لیورپول 81 امتیازی، می توانند با کسب یک تساوی برابر وست هم قهرمانی در رقابت های لیگ برتر را جشن بگیرند.

 4 - 0 

 ترکیب دو تیم

 منچستر سیتی:

هارت، کولاروف، دمیچلیس، کمپانی، زابالتا، یحیی توره، گارسیا، نصری، سیلوا، میلنر، ژکو

 استون ویلا

گوژان، لوتون، ولار، بیکر، کلارک، احمدی، صوتوود، دلف، ویمان، بوری، برتراند+

گزارش زنده

 دقیقه 13 – دفع عالی از گوژان!! زابالتا با توپی بلند، توره را در موقعیت ضربه ی سر قرار می دهد و او با یک هد عالی دروازه ی ویلا را تهدید می کند و این گوژان است که توپ را دفع می کند.

 دقیقه  38 – سیلوا!! توره با پاسی عالی زابالتا را راه می اندازد و درون محوط ی جریمه پاس زابالتا به سیلوا می رسد اما او نمی تواند توپ را درون چارچوب قراردهد.

 دقیقه 50 – ژکو!! این بازیکن بوسنیایی با استارتی عالی در محوطه ی جریمه برابر دروازه بان ویلا قرار می گیرد اما نمی تواند از این موقعیت عالی استفاده کند. شوت ژکو را گوژان دفع می کند.

 دقیقه 52 – ضربه ی قیچی برگردان کمپانی توسط دروازه بان ویلا دفع می شود!! یک حرکت تماشایی از کمپانی روی پاس سیلوا.

 Yellow card دقیقه 56 – کارت زرد برای دلف.

 دقیقه 59 – باکونا به جای بوری وارد زمین می شود.

Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 60 – جووتیچ به جای میلنر وارد زمین می شود.

 Goal دقیقه 64 – ژکو !!! گل برای سیتی!! این بازیکن بوسنایی با فراری عالی توپ را روی سانتر کوتاه زابالتا دریافت می کند و گل اول سیتی را وارد دروازه ی حریف می کند.

 Goal دقیقه 72 – باز هم ژکو!! اینبار هم روی حرکت زابالتا توپ به نصریمی رسد، شوت اول نصری توسط گوژان دفع می شود و شوت دوم را ژکو به تور دروازه ی حریف می چسباند.

Yellow card دقیقه 73 – کارت زرد برای کلارک

Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 76 – فرناندینیو به جای سیلوا وارد زمین می شود.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 79 – رابینسون به جای کلارک وارد زمین می شود.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 86 – نگردو بجای ژکو وارد زمین می شود.

 Casemiro (in) - Ronaldo (out) (Real Madrid). دقیقه 88 – گریلیش بجای برتراند وارد زمین می شود.

 Goal دقیقه 89 – گل سوم برای سیتی!! یحیی توره معمار این گل زیباست!! او با پاسی عالی جووتیچ را صاحب موقعیت می کند و یووتیچ با یک شوت عالی دروازه ی ویلا را باز می کند.

 Yellow card دقیقه 89 – کارت زرد برای جووتیچ.

 Goal دقیقه 3+90 – یحیی توره!! توره با خیالی راحت جلوی محوطه ی جریمه ی استون ویلا صاحب توپ می شود و با شوتی نرم توپ را وارد دروازه ی حریف می کند.

     
آی اسپورت
2014-05-08 09:16:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر