فهرست
دیسلایک: هیس نشان‌دادن با دستان برانکو!
دیسلایک: هیس نشان‌دادن با دستان برانکو!

دیسلایک: هیس نشان‌دادن با دستان برانکو!

آی‌اسپورت- «نمی‌دانم». کنفرانس مطبوعاتی برانکو ایوانکوویچ بعد از مسابقه خانگی با پدیده مشهد، از این کلمه لبریز بود. سرمربی کروات سرخ‌ها به گفته خودش نه لحظه هیس‌نشان‌دادن گلر تیمش به تماشاگرها را دیده بود و نه اصلا از چالش میان بیرو و هوادارها خبر داشت.

او علیرضا بیرانوند را یک «حرفه‌ای» دانست و توضیح نداد که کدام بازیکن حرفه‌ای در کدام نقطه دنیا چنین موضعی در مقابل طرفداران خودی می‌گیرد؟ هواداران پرسپولیس، خواستار نیمکت‌نشینی بیرانوند در جدال با پدیده بودند اما مرد اول نیمکت تیم، تقاضای آن‌ها را نادیده گرفت و صدای‌شان را نشنید. تماشاگران حاضردر آزادی، گلر دوم‌شان را مورد تشویق قرار دادند و همین موضوع، با عصبانیت و واکنش بیرانوند همراه شد تا آخرین رشته‌های الفت میان او و پرسپولیسی‌ها از هم گسیخته شوند.

بدون تردید، رفتار آماتور بیرانوند در مواجهه با رسانه‌ها و ظرفیت کم او در رویارویی با شهرت، چنین دردسرهایی را به وجود آورده اما سهم سرمربی پرسپولیس در شکل‌کرفتن این چالش بزرگ، ابدا انکارشدنی نیست. کارنامه پرفسور در پایتخت، پر از موفقیت است. هواداران اما در نگاه این مربی از احترام ویژه‌ای برخوردار نیستند. این ادعا یک هفته بعد با حضور دوباره بیرانوند در ترکیب اصلی، به اثبات خواهد رسید. همان‌طور که پیش از این نیز مهدی طارمی سکوها را به سکوت دعوت کرد و بدون کوچک‌ترین مشکلی به حضور در بین نفرات ثابت تیم ادامه داد. هر بازیکنی که از خط قرمزهای ذهنی برانکو عبور کند، توسط آقای مربی طرد خواهد شد. همین حالا محسن مسلمان از فهرست نفرات فیکس او خارج شده است اما توهین به هواداران باشگاه در میان خط قرمزهای ایوانکوویچ جایی ندارد. طرفداران قرمزها، علاقه زیادی به رامین رضاییان داشتند و رابطه بسیار خوبی با این بازیکن برقرار کرده بودند اما برانکو به هر دلیلی با رامین کنار نیامد و این بازیکن را در لیست سیاه قرار داد.

تماشاگرانی که شیفته توانایی‌های فنی رضاییان بودند، با تصمیم برانکو کنار آمدند و پذیرفتند که او نباید عضوی از مجموعه باشگاه باشد. بر خلاف آن‌ها، ایوانکوویچ در ماجرای بیرانوند در جبهه هوادارها قرار نگرفت و ترجیح داد پشت گلر تیمش بایستد. علیرضا با دست‌هاي برانكو،  به تماشاگران آزادی هيس نشان داد.

۱۳۴ ۱۳  
آی اسپورت
2017-11-21 14:58:00
نظر دهید

۱۳ نظر
میرزا کوچک خان
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۷
همین رونالدو تو ریال ده بار اینکارو کرد و با طرفداررا به مشکل خورد
هیچی ندیدین و بلد نیستین تا چیزی میشه میگین کجای دنیا
....
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۴
که چی؟که میخوای کار اشتباه بیرانوند رو توجیه کنی؟رونالدو کجا و این مشتی کجا
۱
پیام
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
تیتر و قبل اینکه ببینم فهمیدم ،نوشته کسی نیس جز آقای عباسی...خدای خزولات
بازم چرت
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۴
همین کم بود که تو بیای برا برانکو تعیین تکلیف کنی. آخه دهه هفتادی تو چیکاره ای اومدی تحلیل میکنی؟. بعدش تو خط اول نوشتی برانکو هیس بیرانوند را ندید . آخه مگه برانکو باید کل زمین رو ببینه؟توصیه میکنم یه مدت ننویس و در خلوت فکر کن
کوهیار
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
هر چی ربانکو بگه
امید از تفت
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
واکنش هواداران احساسی است و مهم تصمیم سرمربی است. اگه مربی بخواد به سلیقه دیگران کار کنه که هر روز باید یکی را نیمکت نشین کنه و دیگه اسمش مربی نیست و میشه مربا و شیرین میزنه. دست از این خرعبلات بردارید. بیرانوند تنبیه شد و بیش از این هم حاشیه سازی جایز نیست و مهم موفقیت پرسپولیس است.
...
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
چی میگی واسه خودت ؟ تیمت فانوس به دست از ته جدول داره میزنه بیرون چرا به پرسپولیس گیر میدین؟؟؟ طرف پیرهن تیمش رو کوبید رو زمین و ... روش و دست سرمربیش که جای بابابزرگشه رو پس زد هم همین نظر رو داشتی ؟؟؟؟
محمد
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
برانکو گفت که بیرانوند رو تنبیه میکنه. هدفت چیه آقای عباسی که برانکو رو جلوی هوادارای پرسپولیس نشون بدی؟
مجیدپرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۴۲
این حق سرمربی هست . مگر زمانی که همه علیه شجاعی شعار میدادن و کیروش حمایت میکرد و الان که هواداران از مسعود شجاعی حمایت میکنند و کیروش خط قرمز روی اسمش میکشند چنین مطلبی کار نمی کردید؟یه دفه یاد رابطه سرمربی و بازیکن با هواداران شدید؟!
سیاوش نصیری
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
اسکل خان..اون مدیر و مربی که با فشار هوادار بخواد کاری انجام بده دوزار بدرد مربی گری نمیخوره و موفق نمیشه...مربی سکاندار تیمه و نتایج تیمم بر عهده اونه ..خط قرمز تیم هم اونه....اون منصوریان اسکل تر از خودت خوب بود که منتظر بود تماشاگرا یکیو صدا بزنن تا بیارتش تو؟؟؟
اخه لامصب بازیکن دهه هشتادیه تیمت پیرهن تیمت رو زده زمین...به مربی تیم محبوبت بی احترامی کرده..اومدی بگی باید محو بشه؟
یا اون تماشگرایی که خود منصوریان رو در حد خدا بردن بالا و وقتی اومد توی تیم پشیمون شدن و علیه اش شعار دادن؟
شما کلا متوجه نمیشی یا خودت رو میزنی به نفهمیدن؟
کیروشی پور
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
دلالی پور
بی شرفی
وقاحت
تمام مرزهای .... ..... را گذارنده اند
توهین تایید می شود ؟
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
واقعا سایت عجیب و غریبی هستش .
۱
....
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۲۱
...چرا به کیروش توهین.میکنی.برانکو ترسو هست و اقتدار نداره چه ربطی به کیروش داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر