فهرست
انتقاد درخشان از بودیمیر؛ از تادئو چه خبر؟
انتقاد درخشان از بودیمیر؛ از تادئو چه خبر؟

انتقاد درخشان از بودیمیر؛ از تادئو چه خبر؟

آی اسپورت - حمید درخشان در مصاحبه آخر خود درباره وضعیت پرسپولیس، از عملکرد ماریو بودیمیر هم انتقاد کرده است. او می‌گوید: «متاسفانه تاکنون از او عملکردی در سطح یک بازیکن درجه یک خارجی که به تیم آمده ندیده‌ام. از دید خودم می‌گویم که هنوز بودیمیر نتوانسته به خط جلوی پرسپولیس کمک کند و ما هنوز در این پست مشکل داریم. اگر قرار باشد تیم در آسیا موفق باشد باید این مشکل حل شود، وگرنه همین جا (مرحله گروهی) گرفتار می‌شویم. امیدواریم به خط حمله نگاه ویژه‌ای داشته باشند تا زحمات تیم در سایر خطوط و دوندگی بازیکنان به هدر نرود و بتوانیم بیشتر به گل برسیم.»

البته که انتظارات از بودیمیر بیشتر از این‌هاست اما کاش آقای درخشان درباره عملکرد درخشان جونیور تادئو که در زمان ایشان به پرسپولیس پیوستند هم در این چند سال توضیحات قانع‌کننده‌ای می دادند. تادئو همان مهاجمی است که در زمان هدایت درخشان به پرسپولیس آمد و فقط یک گل از روی نقطه پنالتی برای این تیم زد. تقریبا از فیزیک بدنی او هم مشخص بود که این بازیکن خارجی کمکی به پرسپولیس نخواهد کرد. تادئو خیلی زود از پرسپولیس رفت و مبلغ نسبتا کلانی هم از این باشگاه گرفت تا به فیفا شکایت نکند و درخشان هم که هرگز توضیحی درباره نحوه جذب او و عملکرد ضعیفش در پرسپولیس نداد. مثل خیلی از بازیکنان دیگری که در زمان او به پرسپولیس پیوستند و جز دردسر برای این تیم چیزی نداشتند.

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2019-04-21 18:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۹
بودیمیر در سطح انتظار نبوده و کمکی به پرسپولیس نکرده و حتی با این وضعیت یک در میان مصدوم هم هست. درخشان واقعیت را گفته و چون تادئو را آورده دلیل نمیشه چشم به روی واقعیت ببنده
فرهاد
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۱۷
یادمه جنابعالی از طرفداران سرسخت وی بودید و هر کسی از نظر فنی بودمیر را به چالش می کشید مورد توهین قرار می دادید چی شد نظرتان برگشت؟
۲
فقط پرسپولیس
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۵۰
همین درخشان باعث شد خیلی از بازیکنای خوب از پرسپولیس کنارگذاشته بشن و بازیکنایی به جاشون بیان که به جز ضرر هیچی برا پرسپولیس نداشتن مثل همامی یا همین تادئو یا نیلسون رو بیرون کرد بجاش مکانی رو اورد حالا اومده شده فرگوسن اگه کسی فوتبال فهم باشه تأثیر بودیمیر رو تو بازی ذوب آهن میبینه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر