فهرست
خبر خوش پرسپولیس؛ ۲ماه سربازی نوراللهی کم شد
خبر خوش پرسپولیس؛ ۲ماه سربازی نوراللهی کم شد

خبر خوش پرسپولیس؛ ۲ماه سربازی نوراللهی کم شد

آی اسپورت- رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از بخشیده شدن دو ماه باقی مانده دوران سربازی احمد نوراللهی خبر داد و اعلام کرد به زودی تصمیم نهایی در خصوص او گرفته می‌شود. احمد نوراللهی بازیکن محروم این روزهای پرسپولیس که گفته می‌شود باید برای پشت سر گذاشتن دوران آموزشی خود را مهیا کند، طبق اعلام رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح احتمالا مشکلی برای بازگشت به ترکیب این تیم نخواهد داشت. احمد نوراللهی که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، بعد از اینکه با بدشانسی بزرگی مواجه شد و با توجه به محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات نیم فصل را از دست داد، در بازگشت به این تیم نیز نتوانست سرخپوشان تهرانی را همراهی کند. او که با ارائه مستندات مربوط به کسری خدمتی خود توانست در ابتدای لیگ هفدهم در لیست پرسپولیس قرار بگیرد؛ اکنون با توجه به موانع موجود دور از ترکیب قرار گرفته و گفته شده این بازیکن تنها در صورتی که دو ماه مربوط به آموزشی خود را پشت سر بگذارد، قادر به همراهی این تیم خواهد بود.

در نهایت اما سردار کمالی، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اینکه گفته می‌شود این بازیکن باید مدت آموزشی خود را پشت سر بگذارد گفت: ایشان سرباز سپاه است؛ اما با توجه به اینکه خدمت قانونی‌اش تمام شده و به دنبال این هستیم تا مشکل او را برطرف کنیم تا او بتواند به ترکیب تیمش بازگردد. به ایشان قبلا مجوز داده شده بود که در بازی‌های آسیایی بازی کند. ما مجوزی داریم که به بازیکنانی که در سطح لیگ برتر و لیگ دسته اول به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنند و دوران سربازی را پشت سر می‌گذارند سه ماه مانده به پایان سربازی مجوز دهیم و با تیم خودشان بازی کنند و لذا مشکل ایشان هم به زودی حل خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا مشکل ایشان به صورت قطعی حل خواهد شد گفت: همانطور که گفتم به دنبال این هستیم تا مشکل او حل شود. باید بگویم ان شاالله حل می‌شود، چرا که اگر یک درصد هم به مشکل بخورد فردا باید دوباره از من سوال کنید چرا حل نشد و ... . اما ان‌شاالله مشکل ایشان هم حل خواهد شد. بر این اساس باید منتظر ماند و دید طبق هماهنگی صورت گرفته این بازیکن چه زمانی قادر به همراهی این تیم خواهد بود.

ورزش سه

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2017-12-27 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ساشا
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
خدا رو شکر احمد آزاد شد ، آزاد!!!!!!!!!!!!!
همه چیز از شوته احمد آغاز شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۹
کوهیار
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
احمد که هیچی مارکه له له هم بیاد با تونی کروز و بوسکت مرغ خالفسور یه پا داره ربیع خار ربیع خار
ناشناس
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۲۵
چرا ؟؟؟ خب چرا برای حسینی سرباز ملوان این اتفاق نیفتاد ؟ هرچی حقش بود مگه قبلاً کم نشده بود ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر